ICTV - Разом краще

Video: Як прожити до 200 років: нові технології та людські надможливості — Секретний фронт, 21.06.2017

Стрімке проникнення новітніх технологій в медицину відкриває перед людством справжні над можливості. Вже сьогодні дозволяє зцілювати безнадійно хворих і в рази продовжувати людське життя. Вчені гарвардського університету прогнозують: вже до кінця століття середній вік людини становитиме понад 200 років. Як назавжди здолати хронічні хвороби? Навіщо людей схрестять з потворними тваринами? Та як живуть люди, які працюють від батарейок? Подробиці в сюжеті нового випуску програми «Секретний фронт» від 21.06.2017!

Як прожити до 200 років: нові технології та людські надможливості — Секретний фронт, 21.06.2017

0 Коментувати

Стрімке проникнення новітніх технологій в медицину відкриває перед людством справжні над можливості. Вже сьогодні дозволяє зцілювати безнадійно хворих і в рази продовжувати людське життя. Вчені гарвардського університету прогнозують: вже до кінця століття середній вік людини становитиме понад 200 років.

Як назавжди здолати хронічні хвороби? Навіщо людей схрестять з потворними тваринами? Та як живуть люди, які працюють від батарейок? Подробиці в сюжеті нового випуску програми «Секретний фронт» від 21.06.2017!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

21.06.2017 20:30

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: