ICTV - Разом краще

Video: Як Поклонська зібралася столицю України штурмувати – Антизомбі, 28.03.2019

Поки трамвай в експлуатацію не прийнятий, немає і цих коштів, з яких виплачувалася б заробітна плата співробітникам. Зараз трамвай стоїть в депо. Няш-мяш Київ наш. Навіщо депутат Держдуми зібралася штурмувати столицю України? –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 28.03.2019 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Відтепер щочетверга о 20:20 на телеканалі ICTV Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві докладний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм прищепити.

Як Поклонська зібралася столицю України штурмувати – Антизомбі, 28.03.2019

0 Коментувати

Поки трамвай в експлуатацію не прийнятий, немає і цих коштів, з яких виплачувалася б заробітна плата співробітникам. Зараз трамвай стоїть в депо. Няш-мяш Київ наш. Навіщо депутат Держдуми зібралася штурмувати столицю України? –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 28.03.2019

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Відтепер щочетверга о 20:20 на телеканалі ICTV

Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві докладний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм прищепити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.03.2019 20:22

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: