Video: Відпустка у Єгипті: знайомство українців з єгипетським побутом – Відпустка за обміном, Випуск 1

Вдома українські господарі побудували декілька котеджів та приймають відпочиваючих. Інтер’єр їхніх помешкань – із запашного дерева, яке до вподоби єгипетським гостям. А от Саїд займається у Єгипті тим, що проводить екскурсії пустелями і непогано заробляє на цьому. Він має лише єдину кохану дружину, що не є типовим у їхній культурі. На диво  українцям вони не живуть в юртах, а мають сучасні будинки, меблі яких також з оливкового дерева. Та чому ж в них так холодно вночі в вдень? Все це ви побачите у тревел-шоу «Відпустка за обміном» від 15.04.2017.

Відпустка у Єгипті: знайомство українців з єгипетським побутом – Відпустка за обміном, Випуск 1

0 - 0 Коментувати

Вдома українські господарі побудували декілька котеджів та приймають відпочиваючих. Інтер’єр їхніх помешкань – із запашного дерева, яке до вподоби єгипетським гостям. А от Саїд займається у Єгипті тим, що проводить екскурсії пустелями і непогано заробляє на цьому. Він має лише єдину кохану дружину, що не є типовим у їхній культурі. На диво  українцям вони не живуть в юртах, а мають сучасні будинки, меблі яких також з оливкового дерева. Та чому ж в них так холодно вночі в вдень?

Все це ви побачите у тревел-шоу «Відпустка за обміном» від 15.04.2017.

15.04.2017

Дивіться на ICTV

 • Юрій Литвин коментує:

  Очень понравилась передача. Первый выпуск очень позитивный. Как глоток свежего воздуха после спёртого воздуха новостей и событий в нашей стране… Делайте как можно больше таких передач и берите только позитивных людей! Спасибо за качественный продукт!


 • Зареєструйтесь

  Увійти, використавши ваші дані

  Забули пароль?

  Відновлення паролю

  Увійти через соц. мережу

  ВГОРУ
  Вгору