ICTV - Разом краще

Video: Теорія змови — випуск 4 — 19.08.2019 — США VS Росія. Гонка озброєнь

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 19.08.2019: Від Путінських кабінетів до радянських ракетних полігонів. Як Володимир Путін взяв на понт західний світ та у кого він цьому навчився. Хто першим придумав гонку озброєнь Заради чого Північна Корея, лідери СРСР та сучасний Кремль витрачали на зброю останнє Для чого насправді потрібна ядерна дубина - подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 19.08.2019 У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку. Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої і секретні наміри, бо часто випадковий збіг, насправді, чиясь ЗМОВА. Дивіться також Теорія змови — випуск 2 — 05.08.2019 — Секретні методи пропаганди

Теорія змови — випуск 4 — 19.08.2019 — США VS Росія. Гонка озброєнь

0 Коментувати

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 19.08.2019:

Від Путінських кабінетів до радянських ракетних полігонів. Як Володимир Путін взяв на понт західний світ та у кого він цьому навчився.

Хто першим придумав гонку озброєнь

Заради чого Північна Корея, лідери СРСР та сучасний Кремль витрачали на зброю останнє

Для чого насправді потрібна ядерна дубина – подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 19.08.2019

У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку.

Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої і секретні наміри, бо часто випадковий збіг, насправді, чиясь ЗМОВА.

Дивіться також Теорія змови — випуск 2 — 05.08.2019 — Секретні методи пропаганди

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

19.08.2019 20:27

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: