Video: СТРИБОК У ЧАСІ. Пропасти безвісти | Битва версій, 28.02.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019:  Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Загадкове зникнення Івана Скалова. Версія І. Чи міг будівельник з Вінниччини стати мандрівником у часі?  Історії відомі випадки, які важко пояснити чимось іншим, окрім переміщень у часі. Наприклад,  у листопаді 1952 року мешканців Нью-Йорку збурила історія збитого молодого чоловіка, який, за документами, народився іще в минулому столітті… Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині? Дивіться в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019,  всі секрети буде розкрито! Неймовірні гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Битва версій - 1 випуск дивіться всі версії загадкового зникнення Івана Скалова. Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

СТРИБОК У ЧАСІ. Пропасти безвісти | Битва версій, 28.02.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019:  Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Загадкове зникнення Івана Скалова.

Версія І. Чи міг будівельник з Вінниччини стати мандрівником у часі? 

Історії відомі випадки, які важко пояснити чимось іншим, окрім переміщень у часі. Наприклад,  у листопаді 1952 року мешканців Нью-Йорку збурила історія збитого молодого чоловіка, який, за документами, народився іще в минулому столітті…

Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині? Дивіться в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019,  всі секрети буде розкрито!

Неймовірні гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Битва версій – 1 випуск – дивіться всі версії загадкового зникнення Івана Скалова.

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.02.2019 20:56

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: