Video: СТРИБОК У ЧАСІ. Пропасти безвісти | Битва версій, 28.02.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019:  Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Загадкове зникнення Івана Скалова. Версія І. Чи міг будівельник з Вінниччини стати мандрівником у часі?  Історії відомі випадки, які важко пояснити чимось іншим, окрім переміщень у часі. Наприклад,  у листопаді 1952 року мешканців Нью-Йорку збурила історія збитого молодого чоловіка, який, за документами, народився іще в минулому столітті… Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині? Дивіться в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019,  всі секрети буде розкрито! Неймовірні гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Битва версій - 1 випуск дивіться всі версії загадкового зникнення Івана Скалова. Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

СТРИБОК У ЧАСІ. Пропасти безвісти | Битва версій, 28.02.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019:  Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Загадкове зникнення Івана Скалова.

Версія І. Чи міг будівельник з Вінниччини стати мандрівником у часі? 

Історії відомі випадки, які важко пояснити чимось іншим, окрім переміщень у часі. Наприклад,  у листопаді 1952 року мешканців Нью-Йорку збурила історія збитого молодого чоловіка, який, за документами, народився іще в минулому столітті…

Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині? Дивіться в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019,  всі секрети буде розкрито!

Неймовірні гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Битва версій – 1 випуск – дивіться всі версії загадкового зникнення Івана Скалова.

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.02.2019 20:56

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: