Video: Східні казки Басуріна: авіаносці США заходять у води Донецька — Антизомбі, 21.04.2017

Так званий спікер «ЛДНР» Едуард Басурін на цьому тижні видавав нову порцію казкових історій — виявляється авіаносці США заходять у каламутні води донецької річки Кальміус. «Абрамси рухаються на Донецьк», — з непохитною впевненістю розповідає він народу. Цікаво, чи зможе Басурін зупинити «наступ»? У новому випуску «Антизомбі» ви побачите, як Захарченко яблучка висаджував. При цьому ділився своїми амбітними планами: «За чисельністю яблунь буде приблизно 350-370 тисяч і в наступному році решту до півмільйона доведемо». А тим часом «Україна зберігає на складах і арсеналах хімічну зброю, а Київ планує воєнний наступ на Донбас». Про ці та інші фейкові новини зі сходу дізнаєтеся у випуску «Антизомбі» від 21.04.2017.

Східні казки Басуріна: авіаносці США заходять у води Донецька — Антизомбі, 21.04.2017

0 - 0 Коментувати

Так званий спікер «ЛДНР» Едуард Басурін на цьому тижні видавав нову порцію казкових історій — виявляється авіаносці США заходять у каламутні води донецької річки Кальміус. «Абрамси рухаються на Донецьк», — з непохитною впевненістю розповідає він народу. Цікаво, чи зможе Басурін зупинити «наступ»?

У новому випуску «Антизомбі» ви побачите, як Захарченко яблучка висаджував. При цьому ділився своїми амбітними планами: «За чисельністю яблунь буде приблизно 350-370 тисяч і в наступному році решту до півмільйона доведемо». А тим часом «Україна зберігає на складах і арсеналах хімічну зброю, а Київ планує воєнний наступ на Донбас». Про ці та інші фейкові новини зі сходу дізнаєтеся у випуску «Антизомбі» від 21.04.2017.

21.04.2017

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору