Video: Попи розперезалися. Як фахівці широкого профілю навчать вас жити за поняттями – Антизомбі, 20.06.2019

Для сучасної Росії людина в рясі це такий собі міні-Путін, тобто тіло з фактично необмеженою владою. Ми вирішили попорпатися і дізнатися - а чи залишилися в Росії сфери мирського життя, куди батюшки РПЦ ще не засунули своє, так би мовити,  кадило? –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 20.06.2019 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати. Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Попи розперезалися. Як фахівці широкого профілю навчать вас жити за поняттями – Антизомбі, 20.06.2019

0 Коментувати

Для сучасної Росії людина в рясі це такий собі міні-Путін, тобто тіло з фактично необмеженою владою.

Ми вирішили попорпатися і дізнатися – а чи залишилися в Росії сфери мирського життя, куди батюшки РПЦ ще не засунули своє, так би мовити,  кадило?

–  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 20.06.2019

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати.

Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20.06.2019 20:20

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: