Video: На що в Росії перетворили день Перемоги – Антизомбі, 06.02.2020

У що Росія перетворила в день Перемоги? Адже якщо розповісти людям правду, раптом виявиться що різниця між червоними і коричневими лише в методах. А фінал один. Це смерть. Смерть незручних людей, які сміли народитися з не тієї зовнішністю,  не з тими батьками або думати не так, як говорить генеральна лінія партії. Хроніка "победобесия" в Росії –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 06.02.2020 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Як вийшло так, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати. Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

На що в Росії перетворили день Перемоги – Антизомбі, 06.02.2020

0 Коментувати

У що Росія перетворила в день Перемоги?

Адже якщо розповісти людям правду, раптом виявиться що різниця між червоними і коричневими лише в методах.

А фінал один. Це смерть. Смерть незручних людей, які сміли народитися з не тієї зовнішністю,  не з тими батьками або думати не так, як говорить генеральна лінія партії.

Хроніка “победобесия” в Росії –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 06.02.2020

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Як вийшло так, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати.

Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

06.02.2020 21:01

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: