Video: «Кращі друзі Кремля». Як Путін з лідерами Талібану домовлявся – Антизомбі, 06.06.2019

Таліби в Кремлі! Навіщо Путін вирішив домовлятися з терористами? Всі останні роки ми слухали пафосні промови про безкомпромісну боротьбу Росії з терористами. Так що там, вони навіть солдатів за тисячі кілометрів до Сирії відправляють помирати. Але поки вся країна стежить, як цар батюшка героїчно бореться з ІГІЛ на далеких рубежах, іншою рукою Москва всіляко підтримує рівно таких же терористів. Так що там ... Таліби вдруге за півроку в Кремль на переговори приїжджають. –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 06.06.2019 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати. Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

«Кращі друзі Кремля». Як Путін з лідерами Талібану домовлявся – Антизомбі, 06.06.2019

0 Коментувати

Таліби в Кремлі! Навіщо Путін вирішив домовлятися з терористами?

Всі останні роки ми слухали пафосні промови про безкомпромісну боротьбу Росії з терористами. Так що там, вони навіть солдатів за тисячі кілометрів до Сирії відправляють помирати. Але поки вся країна стежить, як цар батюшка героїчно бореться з ІГІЛ на далеких рубежах, іншою рукою Москва всіляко підтримує рівно таких же терористів. Так що там … Таліби вдруге за півроку в Кремль на переговори приїжджають.

–  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 06.06.2019

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати.

Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

06.06.2019 21:08

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору