Video: Доля Цемаху в руках Путіна? Що буде з головним свідком у справі Боїнга – Антизомбі, 07.11.2019

Цемах заговорив. Навіщо Москві одкровення ключового свідка у справі Боїнга? Через 20 років країна дізнається, що система охорони здоров'я в Росії знаходиться в зоні спеціалізації лікаря проктолога? Але за споконвічною російською традицією в цьому винні всі навколо, крім самого головного. Ось як це у них працює? –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 07.11.2019 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Як вийшло так, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати. Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Доля Цемаху в руках Путіна? Що буде з головним свідком у справі Боїнга – Антизомбі, 07.11.2019

0 Коментувати

Цемах заговорив. Навіщо Москві одкровення ключового свідка у справі Боїнга?

Через 20 років країна дізнається, що система охорони здоров’я в Росії знаходиться в зоні спеціалізації лікаря проктолога? Але за споконвічною російською традицією в цьому винні всі навколо, крім самого головного. Ось як це у них працює?

–  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 07.11.2019

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Як вийшло так, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати.

Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.11.2019 20:54

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: