ICTV - Разом краще

Video: Чому для окупантів і їх кураторів ОБСЄ як кістка в горлі – Антизомбі, 14.05.2020

ОБСЄ заблокували на Донбасі. Чому кремлівські маріонетки бояться міжнародних спостерігачів і що намагаються приховати від них? Ще на початку цього року ми говорили про те, що кремлівські маріонетки якось занадто пожвавилися щодо ОБСЄ. А з початком пандемії, використовуючи її як прикриття, розгони переросли в реальну істерику і загрози. Як окупанти спостерігачам ОБСЄ палиці в колеса вставляли - подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 14.05.2020 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Як вийшло так, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати. Не пропустіть випуски Антизомбі щочетверга в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Чому для окупантів і їх кураторів ОБСЄ як кістка в горлі – Антизомбі, 14.05.2020

0 Коментувати

ОБСЄ заблокували на Донбасі. Чому кремлівські маріонетки бояться міжнародних спостерігачів і що намагаються приховати від них?

Ще на початку цього року ми говорили про те, що кремлівські маріонетки якось занадто пожвавилися щодо ОБСЄ.

А з початком пандемії, використовуючи її як прикриття, розгони переросли в реальну істерику і загрози.

Як окупанти спостерігачам ОБСЄ палиці в колеса вставляли

– подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 14.05.2020

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Як вийшло так, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати.

Не пропустіть випуски Антизомбі щочетверга в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

14.05.2020 20:27

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: