Video: Чого чекати Україні від зміни ляльок на окупованих територіях – Антизомбі, 27.06.2019

Старі ляльки знову в справі. Навіщо куратори повертають в Донецьк бойовиків першої хвилі? А ви звернули увагу на різко збільшену кількість публікацій в укросмі цитат і посилань на ресурси Ходаковського, Губарева, Пургина і іже з ними? А ви звернули увагу на загальну приголомшливу злагодженість іуд Донецьких і чіткому дотриманні методичок по розвалу Республіки А ви замислювалися над замовником і спонсором цієї "програми"? –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 27.06.2019 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати. Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Чого чекати Україні від зміни ляльок на окупованих територіях – Антизомбі, 27.06.2019

0 Коментувати

Старі ляльки знову в справі. Навіщо куратори повертають в Донецьк бойовиків першої хвилі?

А ви звернули увагу на різко збільшену кількість публікацій в укросмі цитат і посилань на ресурси Ходаковського, Губарева, Пургина і іже з ними? А ви звернули увагу на загальну приголомшливу злагодженість іуд Донецьких і чіткому дотриманні методичок по розвалу Республіки А ви замислювалися над замовником і спонсором цієї “програми”?

–  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 27.06.2019

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати.

Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.06.2019 19:55

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: