Video: Авто-двійники: заробіток на продажу машин з перебитими номерами – Більше ніж правда, 04.09.2017

Скільки заробляють продавці автомобілів з перебитими номерами? І що означає термін «авто-двійник»? Чому у багатьох українців відбирають автомобілі, які вони придбали на авторинку або по оголошенню? Все це дивіться в новому випуску програми Більше ніж правда від 04.09.2017!

Авто-двійники: заробіток на продажу машин з перебитими номерами – Більше ніж правда, 04.09.2017

0 Коментувати

Скільки заробляють продавці автомобілів з перебитими номерами? І що означає термін «авто-двійник»? Чому у багатьох українців відбирають автомобілі, які вони придбали на авторинку або по оголошенню? Все це дивіться в новому випуску програми Більше ніж правда від 04.09.2017!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

04.09.2017 20:29

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

 • Євгеній Прудиус сказав:

  Цікавий сюжет. Висловлю свою думку, по деяким епізодам. Щодо автомобіля «BMW», який купив житель Рівненської області. Те що він перевірив авто по Національним обліковим базам це добре, але потрібно було вже перевіряти повністю і робити експертне дослідження при купівлі, якщо не хотів переоформляти на себе, а купував по дорученню. Виявилось, що номер кузова автомобіля перебитий тільки в 2016 році при огляді експертом, коли чоловік хотів поновити втрачене свідоцтво про реєстрацію, в зв’язку із чим автомобіль був затриманий, а по факту порушене кримінальне провадження. Тепер людині потрібно йти тільки до суду і захищати свої права, як доброчесного покупця. Також хочу звернути увагу на термін «експертна перевірка», що прозвучав в сюжеті. Необхідно розділяти роботу працівників сервісного центру та роботу працівників Експертної служби.
  Під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортні засоби підлягають огляду фахівцями експертної служби МВС з метою звірення ідентифікаційних номерів їх складових частин з номерами, зазначеними в поданих власником для реєстрації документах.
  Перевірка за Єдиним державним реєстром МВС, автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби, банком даних Генерального секретаріату Інтерполу, перевірка відомостей про обмеження відчуження за Державним реєстром обтяжень рухомого майна та відомостей про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також про реєстрацію місця проживання за Єдиним державним демографічним реєстром проводяться уповноваженими особами сервісного центру МВС. Тому такого поняття як експертна перевірка не існує, існує поняття огляд та експертне дослідження ТЗ за заявою власника ТЗ.


 • Зареєструйтесь

  Увійти, використавши ваші дані

  Забули пароль?

  Відновлення паролю

  Увійти через соц. мережу

  ВГОРУ
  Вгору

   Повідомити про помилку

   Текст, який буде надіслано нашим редакторам: