Video: Антизомбі — випуск від 11.08.2017 — дайджест

На окупованих територіях бували випадки, коли ополченці грабували, а гірше вбивали своїх співвітчизників. Прості люди в Донецьку і Луганську своїми очима бачили: якщо у тебе в руках автомат - це твій шанс піднятися по життю. З народними гаслами і автоматами регіон захопили справжні бандити. Зараз на території «ЛДНР» тисячі громадян Росії і України без суду і слідства сидять в СІЗО і підвалах, їх піддають тортурам. Дивлячись на «історичні» фільми російських телеканалів, складається думка, що скоро вся історія для багатьох духовних громадян може вміститися в пару пропозицій. Діди воювали, Бандера - німець перевдягнений, волинська різанина. Щоб вважатися правильною людиною на будь-якому мітингу «антиМайдан» - цих знань цілком достатньо. Все це дивіться в новому випуску програми Антизомбі за 10.02.2017! На думку жителів Донбасса, ЛДНР давно обігнала Україну по всім показникам: пенсії збільшені в декілька разів по відношенню до українських, Донбас Арена відновлена, але чи насправді все так, чи ця інформація відповідає дійсності?  Багатотисячний мітинг проти блокади в ЛНР, мітинг в Севастополі, дискваліфікація гравців збірної ДНР, теорія зговору і яким чином Росія впливає на свідомість жителів ЛДНР - дивіться у свіжому випуску програми «Антизомбі» від 11.08.2017.

Антизомбі — випуск від 11.08.2017 — дайджест

0 Коментувати

На окупованих територіях бували випадки, коли ополченці грабували, а гірше вбивали своїх співвітчизників. Прості люди в Донецьку і Луганську своїми очима бачили: якщо у тебе в руках автомат – це твій шанс піднятися по життю. З народними гаслами і автоматами регіон захопили справжні бандити. Зараз на території «ЛДНР» тисячі громадян Росії і України без суду і слідства сидять в СІЗО і підвалах, їх піддають тортурам.

Дивлячись на «історичні» фільми російських телеканалів, складається думка, що скоро вся історія для багатьох духовних громадян може вміститися в пару пропозицій. Діди воювали, Бандера – німець перевдягнений, волинська різанина. Щоб вважатися правильною людиною на будь-якому мітингу «антиМайдан» – цих знань цілком достатньо. Все це дивіться в новому випуску програми Антизомбі за 10.02.2017!

На думку жителів Донбасса, ЛДНР давно обігнала Україну по всім показникам: пенсії збільшені в декілька разів по відношенню до українських, Донбас Арена відновлена, але чи насправді все так, чи ця інформація відповідає дійсності?  Багатотисячний мітинг проти блокади в ЛНР, мітинг в Севастополі, дискваліфікація гравців збірної ДНР, теорія зговору і яким чином Росія впливає на свідомість жителів ЛДНР – дивіться у свіжому випуску програми «Антизомбі» від 11.08.2017.

11.08.2017 21:15

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору