ICTV - Разом краще

Video: Антизомбі — випуск від 11.04.2019

Наддержава на марші. Цеглини, танки і бойові парапсихологи. Чому у США немає шансів проти російської армії? Фейк на фейк і фейком поганяє. Як в Кремлі історію переписували і що з цього вийшло? Дерибан на ура-патріотизмі. Як чиновники в період кризи бюджетні мільярди крали 5 років окупації Донбасу. Чому Росії нічого запропонувати людям крім брехні? –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 11.04.2019 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Відтепер щочетверга о 20:20 на телеканалі ICTV Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві докладний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм прищепити.

Антизомбі — випуск від 11.04.2019

0 Коментувати

Наддержава на марші. Цеглини, танки і бойові парапсихологи. Чому у США немає шансів проти російської армії?

Фейк на фейк і фейком поганяє. Як в Кремлі історію переписували і що з цього вийшло?

Дерибан на ура-патріотизмі. Як чиновники в період кризи бюджетні мільярди крали

5 років окупації Донбасу. Чому Росії нічого запропонувати людям крім брехні? –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 11.04.2019

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Відтепер щочетверга о 20:20 на телеканалі ICTV

Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві докладний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм прищепити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.04.2019 21:21

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: