Video: Антизомбі — Випуск от 05.05.2017

Стало відомо з «новороської преси», що в міську лікарню Маріуполя доставлено близько 80% складу батальйону американських морських піхотинців. Більшість морпіхів захворіло, а все, тому що українські військові не годують солдатів. І тому вони сидять на тому, що з носа спаде. Ось як пишуть в пресі ЛДНР: «Микола, що у нас сегодні на обід? Ну як завжди. Грязюка - гарнір, хробаки замість м'яса». Але найбільше привертає увагу заголовок з газети фейкової «країни» про Великобританію - «Світом править Англія». Виявляється, що зараз усю увагу привертає до себе США, але насправді сірим кардиналом, який править світом, є Англія. У США груба сила, а розум знаходиться в Англії. На цьому тижні ви могли спостерігати, у що кремлівські канали перетворили події в Одесі 2 травня 2014 року. На російському телебаченні рясніють сюжети про те, як Одеса згадує бійню у Будинку профспілок. Подія, яка стала  поворотною в історії «громадянської війни». Виявляється, в травні 2014 українські націоналісти підпалили Будинок профспілок, де намагалися сховатися противники Майдану. Раніше вони хоча б намагалися замаскувати факти наявності зброї у прихильників «русского мира» і брехали, розповідаючи про те, що зброя в руках бойовиків «одеської дружини» було бутафорська. А ось інша дезінформація: в Одесу за тиждень до Дня Перемоги перекинули 2,5 тисячі бойовиків, загартованих в боях за Майдан. Як російські телеканали вирізають незручні факти? Як в Держдумі домагаються суду за трагедією в Одесі 2014 року ? Кремлівські телеканали пішли ще далі. На порядку денному була тема Сирії і, щоб виправдати Росію, почали викрадати дітей з моргу. Як «білі каски» викрали тіла 23-х дітей з моргів в сирійському місті Ідліб, дивіться в новому випуску «Антизомбі». Також, за новинами Кремля, 9 травня, безпосередньо в залі для глядачів під час прямої трансляції «Євробачення», відбудеться теракт. Більше того, на думку російських журналістів, ми повинні підірвати себе прямо під час концерту, і звинуватити у всьому Росію! Частина команди «Антизомбі» відвідала Донецьк і була шокована побаченим: через три роки головну спортивну арену міста навіть не спробували відновити після пожежі. Георгіївські стрічки всюди, але ж в роки другої світової, з георгіївськими стрічками воювали виключно на боці Гітлера. Як російські ЗМІ створюють брехливі новини про «Євробачення» в Україні , чи можна в місто провести все заборонене, військову техніку, наприклад, і що буде відбуватися в квазіреспубліках на 9 травня - дивіться у свіжому випуску програми «Антізомбі» від 05.05.2017!      

Антизомбі — Випуск от 05.05.2017

0 - 0 Коментувати

Стало відомо з «новороської преси», що в міську лікарню Маріуполя доставлено близько 80% складу батальйону американських морських піхотинців. Більшість морпіхів захворіло, а все, тому що українські військові не годують солдатів. І тому вони сидять на тому, що з носа спаде. Ось як пишуть в пресі ЛДНР: «Микола, що у нас сегодні на обід? Ну як завжди. Грязюка – гарнір, хробаки замість м’яса».

Але найбільше привертає увагу заголовок з газети фейкової «країни» про Великобританію – «Світом править Англія». Виявляється, що зараз усю увагу привертає до себе США, але насправді сірим кардиналом, який править світом, є Англія. У США груба сила, а розум знаходиться в Англії.

На цьому тижні ви могли спостерігати, у що кремлівські канали перетворили події в Одесі 2 травня 2014 року. На російському телебаченні рясніють сюжети про те, як Одеса згадує бійню у Будинку профспілок. Подія, яка стала  поворотною в історії «громадянської війни». Виявляється, в травні 2014 українські націоналісти підпалили Будинок профспілок, де намагалися сховатися противники Майдану.

Раніше вони хоча б намагалися замаскувати факти наявності зброї у прихильників «русского мира» і брехали, розповідаючи про те, що зброя в руках бойовиків «одеської дружини» було бутафорська. А ось інша дезінформація: в Одесу за тиждень до Дня Перемоги перекинули 2,5 тисячі бойовиків, загартованих в боях за Майдан. Як російські телеканали вирізають незручні факти? Як в Держдумі домагаються суду за трагедією в Одесі 2014 року ?

Кремлівські телеканали пішли ще далі. На порядку денному була тема Сирії і, щоб виправдати Росію, почали викрадати дітей з моргу. Як «білі каски» викрали тіла 23-х дітей з моргів в сирійському місті Ідліб, дивіться в новому випуску «Антизомбі».

Також, за новинами Кремля, 9 травня, безпосередньо в залі для глядачів під час прямої трансляції «Євробачення», відбудеться теракт. Більше того, на думку російських журналістів, ми повинні підірвати себе прямо під час концерту, і звинуватити у всьому Росію!

Частина команди «Антизомбі» відвідала Донецьк і була шокована побаченим: через три роки головну спортивну арену міста навіть не спробували відновити після пожежі. Георгіївські стрічки всюди, але ж в роки другої світової, з георгіївськими стрічками воювали виключно на боці Гітлера.

Як російські ЗМІ створюють брехливі новини про «Євробачення» в Україні , чи можна в місто провести все заборонене, військову техніку, наприклад, і що буде відбуватися в квазіреспубліках на 9 травня – дивіться у свіжому випуску програми «Антізомбі» від 05.05.2017!

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

05.05.2017

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: