Video: Нові тарифи на комуналку потягнуть не всі. Як вижити?

Комунальні послуги найближчим часом подорожчають у 6 разів. Такою була одна з вимог Міжнародного валютного фонду для виділення Україні величезного кредиту.Проте, як заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко, розмір мінімальної зарплати і пенсії виросте тільки з 1 грудня 2015 в середньому на 13%. Тож як дожити до грудня пересічним громадянам? Експерт з питань ЖКГ Тетяна Бойко прокоментувала для "Ранку" нові ініціативи Уряду. "Перш за все ще на початку минулого року Україна взяла зобов’язання перед МВФ ліквідувати дірку в бюджеті яка у нас існувала, існує, і нарощується. Ця дірка повинна закриватися, зокрема, за рахунок зростання тарифів на комунальні послуги для населення. Відповідно до цього договору Україна минулого року вже підвищила тариф на 40%, цього року ми повинні підвищити теж на 40%, йдеться насамперед про житло, опалення, гарячу воду. Наступні роки ми маємо підвищити ще по 20%. Це такій план", - сказала Тетяна Бойко. На питання ведучих щодо зростання якості послуг які надаються, вона відповіла, що "про якість послуг у найближчій перспективі не йдеться". Втім, Перший заступник міністра соціальної політики України Василь Шевченко сказав, що сьогодні міністерством готується реформа енергетичного сектору, яка передбачає ліквідування монополії з встановлення цін на житлово-комунальні послуги, що має призвести до зростання конкуренції між постачальниками, а отже, до зростання якості послуг, які надаються споживачам. Окрім цього, представник відомства повідомив про значне спрощення процедури отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг незахищеним верствам населення. Детальніше у сюжеті.

Нові тарифи на комуналку потягнуть не всі. Як вижити?

0 Коментувати

Комунальні послуги найближчим часом подорожчають у 6 разів. Такою була одна з вимог Міжнародного валютного фонду для виділення Україні величезного кредиту.Проте, як заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко, розмір мінімальної зарплати і пенсії виросте тільки з 1 грудня 2015 в середньому на 13%. Тож як дожити до грудня пересічним громадянам?
Експерт з питань ЖКГ Тетяна Бойко прокоментувала для “Ранку” нові ініціативи Уряду.
“Перш за все ще на початку минулого року Україна взяла зобов’язання перед МВФ ліквідувати дірку в бюджеті яка у нас існувала, існує, і нарощується. Ця дірка повинна закриватися, зокрема, за рахунок зростання тарифів на комунальні послуги для населення. Відповідно до цього договору Україна минулого року вже підвищила тариф на 40%, цього року ми повинні підвищити теж на 40%, йдеться насамперед про житло, опалення, гарячу воду. Наступні роки ми маємо підвищити ще по 20%. Це такій план”, – сказала Тетяна Бойко.
На питання ведучих щодо зростання якості послуг які надаються, вона відповіла, що “про якість послуг у найближчій перспективі не йдеться”.
Втім, Перший заступник міністра соціальної політики України Василь Шевченко сказав, що сьогодні міністерством готується реформа енергетичного сектору, яка передбачає ліквідування монополії з встановлення цін на житлово-комунальні послуги, що має призвести до зростання конкуренції між постачальниками, а отже, до зростання якості послуг, які надаються споживачам.
Окрім цього, представник відомства повідомив про значне спрощення процедури отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг незахищеним верствам населення.
Детальніше у сюжеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.02.2015 14:46

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: