Video: Нові тарифи на комуналку потягнуть не всі. Як вижити?

Комунальні послуги найближчим часом подорожчають у 6 разів. Такою була одна з вимог Міжнародного валютного фонду для виділення Україні величезного кредиту.Проте, як заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко, розмір мінімальної зарплати і пенсії виросте тільки з 1 грудня 2015 в середньому на 13%. Тож як дожити до грудня пересічним громадянам? Експерт з питань ЖКГ Тетяна Бойко прокоментувала для "Ранку" нові ініціативи Уряду. "Перш за все ще на початку минулого року Україна взяла зобов’язання перед МВФ ліквідувати дірку в бюджеті яка у нас існувала, існує, і нарощується. Ця дірка повинна закриватися, зокрема, за рахунок зростання тарифів на комунальні послуги для населення. Відповідно до цього договору Україна минулого року вже підвищила тариф на 40%, цього року ми повинні підвищити теж на 40%, йдеться насамперед про житло, опалення, гарячу воду. Наступні роки ми маємо підвищити ще по 20%. Це такій план", - сказала Тетяна Бойко. На питання ведучих щодо зростання якості послуг які надаються, вона відповіла, що "про якість послуг у найближчій перспективі не йдеться". Втім, Перший заступник міністра соціальної політики України Василь Шевченко сказав, що сьогодні міністерством готується реформа енергетичного сектору, яка передбачає ліквідування монополії з встановлення цін на житлово-комунальні послуги, що має призвести до зростання конкуренції між постачальниками, а отже, до зростання якості послуг, які надаються споживачам. Окрім цього, представник відомства повідомив про значне спрощення процедури отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг незахищеним верствам населення. Детальніше у сюжеті.

Нові тарифи на комуналку потягнуть не всі. Як вижити?

0 Коментувати

Комунальні послуги найближчим часом подорожчають у 6 разів. Такою була одна з вимог Міжнародного валютного фонду для виділення Україні величезного кредиту.Проте, як заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко, розмір мінімальної зарплати і пенсії виросте тільки з 1 грудня 2015 в середньому на 13%. Тож як дожити до грудня пересічним громадянам?
Експерт з питань ЖКГ Тетяна Бойко прокоментувала для “Ранку” нові ініціативи Уряду.
“Перш за все ще на початку минулого року Україна взяла зобов’язання перед МВФ ліквідувати дірку в бюджеті яка у нас існувала, існує, і нарощується. Ця дірка повинна закриватися, зокрема, за рахунок зростання тарифів на комунальні послуги для населення. Відповідно до цього договору Україна минулого року вже підвищила тариф на 40%, цього року ми повинні підвищити теж на 40%, йдеться насамперед про житло, опалення, гарячу воду. Наступні роки ми маємо підвищити ще по 20%. Це такій план”, – сказала Тетяна Бойко.
На питання ведучих щодо зростання якості послуг які надаються, вона відповіла, що “про якість послуг у найближчій перспективі не йдеться”.
Втім, Перший заступник міністра соціальної політики України Василь Шевченко сказав, що сьогодні міністерством готується реформа енергетичного сектору, яка передбачає ліквідування монополії з встановлення цін на житлово-комунальні послуги, що має призвести до зростання конкуренції між постачальниками, а отже, до зростання якості послуг, які надаються споживачам.
Окрім цього, представник відомства повідомив про значне спрощення процедури отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг незахищеним верствам населення.
Детальніше у сюжеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.02.2015 14:46

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: