Video: Головні постулати донбаського сепаратизму

Спочатку було слово. І слово було у тих, хто голосніше за всіх кричав. Ці крики осіли в незміцнілих мізках чесного донбаського люду, і тепер для них біле стало чорним і навпаки.Тоді раптом і виявилося, що на споконвічно етнічних землях українців більшість громадян раптово стала росіянами, а Донбас не просто самодостатнім, але і здатний двадцять з гаком років утримувати цілу країну. Вся «біблія сепаратиста» будується на цих двох догмах. Журналіст і редактор «Ранку у Великому Місті» Андрій Булгаров вирішив поставити ці твердження під сумнів, і виявилося, що міф про якийсь окремий Донбас - не більше, ніж маніпуляція для лохів.

Головні постулати донбаського сепаратизму

0 Коментувати

Спочатку було слово. І слово було у тих, хто голосніше за всіх кричав. Ці крики осіли в незміцнілих мізках чесного донбаського люду, і тепер для них біле стало чорним і навпаки.Тоді раптом і виявилося, що на споконвічно етнічних землях українців більшість громадян раптово стала росіянами, а Донбас не просто самодостатнім, але і здатний двадцять з гаком років утримувати цілу країну. Вся «біблія сепаратиста» будується на цих двох догмах.
Журналіст і редактор «Ранку у Великому Місті» Андрій Булгаров вирішив поставити ці твердження під сумнів, і виявилося, що міф про якийсь окремий Донбас – не більше, ніж маніпуляція для лохів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

04.11.2015

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: