Video: Відсьогодні в Україні підвищуються ціни на електроенергію

З сьогоднішнього дня в Україні підвищуються ціни на електроенергію майже на 20%. Подорожчання торкнеться всіх – і міського населення, і мешканців сіл. Якщо раніше за кіловат споживачі платили 37 копійок, то з 1 вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться заплатити 45 копійок. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаного електрики за місяць не перевищило 100 кіловат. А от якщо ви перевищуєте цю норму, то для вас будуть діяти інші умови. Якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат – заплатите за кожен по 79 копійок. Споживаєте більше 600 кіловат, прийдеться платити за тарифом одна гривня 48 копійок.

Відсьогодні в Україні підвищуються ціни на електроенергію

0 - 0 Коментувати

З сьогоднішнього дня в Україні підвищуються ціни на електроенергію майже на 20%. Подорожчання торкнеться всіх – і міського населення, і мешканців сіл. Якщо раніше за кіловат споживачі платили 37 копійок, то з 1 вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться заплатити 45 копійок. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаного електрики за місяць не перевищило 100 кіловат.
А от якщо ви перевищуєте цю норму, то для вас будуть діяти інші умови. Якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат – заплатите за кожен по 79 копійок. Споживаєте більше 600 кіловат, прийдеться платити за тарифом одна гривня 48 копійок.

01.09.2015

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору