Офіційні правила та вимоги конкурсу «Гра: Розтин покаже» у Facebook

0

1. Організатор конкурсу «Гра: Розитн покаже» (далі – «Конкурс») є ТОВ «МК ТРК» (ICTV), названий далі «Організатор». Місцезнаходження Організатора: м. Київ, вул. Паньківська 11. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, іноземні громадяни й особи без громадянства, що постійно проживають на території України та мають зареєстрований профіль у соціальній мережі Facebook (далі – «Учасники»).
2.  Організатор пропонує взяти участь в конкурсі і отримати заохочувальний приз:
2.1. Заохочувальний приз – футболка. Усього, протягом проведення конкурсу буде розіграно 20 призів.
3. Територія і терміни проведення Конкурсу:
3.1. Конкурс проводитиметься на всій території України за виключенням тимчасово окупованих територій (АР Крим, Окремі райони Донецької та Луганської областей).
3.2. Конкурс в Facebook проводитиметься з 24 грудня 2018 року до 14 лютого 2019 року включно. Фіксування результатів відбуватиметься у день оголошення завдання: до 14 січня щотижня, з 14 січня – щоденно з понеділка по четвер о 22:00. Переможці будуть названі після 22:00.
4. Умови участі в Конкурсі в мережі Facebook:
4.1. Учасник має бути учасником спільноти спільноти ICTV у Facebook https://www.facebook.com/ICTVchannel/ або долучитися до неї, натиснувши «Мені подобається» на сторінці спільноти ICTV.
4.2. Учасник має відповісти на питання чат-боту «Гра: Розтин покаже». Відповіді приймаються з 9 до 19 години у день оголошення питання.
5. У разі дотримання цих Правил та умов проведення конкурсу, Учасники, які дали правильну відповідь на питання, мають можливість взяти участь у розіграші заохочувального призу.
6. Переможцями Конкурсу вважаються ті учасники, облікові записи яких обрав генератор випадкових чисел, сервіс RANDOM.ORG – по 1 на кожен розіграш.
7. Розіграш та оголошення переможців:
7.1. Розіграш відбуватиметься у день оголошення питання о 22:00.
7.2. Переможці, які отримають заохочувальний приз, будуть називатися в день розіграшу після 20:00 на сторінці спільноти ICTV у Facebook https://www.facebook.com/ICTVchannel/.
7.3. Відправка заохочувальних призів Переможцям відбуватиметься протягом 7 робочих днів з моменту оголошення переможців за допомогою логістичного сервісу «Нова Пошта» зі способом доставки «Відділення-Відділення».
8. Учасники погоджуються і дають дозвіл на використання своїх персональних даних (ПІБ, контактний номер телефону, ім’я користувача в соціальних мережах, фотографія профілю, посилання на профіль у соціальних мережах) Організатором.
9. Для отримання заохочувального призу, Переможцю необхідно надати, в особисті повідомлення спільноти ПІБ, контактний номер телефону та дані відділення «Нової Пошти» (місто, № відділення), де Переможцю буде зручно отримати заохочувальний приз.
10. Заохочувальний приз Конкурсу не підлягає обміну та не видається в грошовому еквіваленті. Організатор має право відмовити Учаснику у наданні заохочувального призу та визначити іншого власника заохочувального призу, якщо учасник надав невірну інформацію або будь-яким іншим способом порушив правила проведення Конкурсу.
11. Власник заохочувального призу має право відмовитися від заохочувального призу не пізніше, ніж протягом доби (24 години) з моменту оголошення Переможця Конкурсу.
12. Організатор залишає за собою право без попередження будь-кого вносити в список заохочувальних призів, в механіку проведення конкурсу, в офіційні правила чи в інші умови зміни та поправки, на свій розсуд, під час проведення Конкурсу та/або після його завершення.
13. Обмеження:
13.1. Організатор не несе відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками щодо контактів з ними.
13.2. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення конкурсів, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.
13.3. Організатор конкурсів не несе відповідальності за неможливість отримати Призу Учасниками з будь-яких причин, що не залежать від Організатора, в т. ч. у випадку, якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасниками були вказані невірно та/або нерозбірливо тощо. При цьому такі Учасники, що здобули право на отримання Заохочувального призу, не мають права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.
13.4. Організатор не несе відповідальності за роботу пошти, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли з запізненням, були загублені або пошкоджені; внаслідок яких Учасники не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Заохочувального призу; за роботу операторів зв’язку; у разі настання форс-мажорних обставин. Організатор не несе відповідальності за неможливість контакту, якщо прізвище та/або адреса зазначені неправильно. Учасники несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації.
13.5. Організатор не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками і прав на отримання Призів.
14. Беручи участь у Конкурсі, Учасник автоматично підтверджує факт ознайомлення і згоди з Офіційними Правилами Конкурсу.

Дякуємо за дотримання правил!

0

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору