Мрій! Дій! Живи!

Весь рік ми знайомили Вас з унікальними і захоплюючими історіями людей, які змінили своє життя на краще та показали приклад іншим.

А можливим це стало завдяки роботі над собою, подоланню життєвих труднощів, наполегливості, цілеспрямованості та вірі. Повірити у перемогу та досягти бажаного результату також допомогли Фонд Олени Пінчук АНТИСНІД і Компанія та Фундація Coca-Cola.

Наші герої впевнені – жодна хвороба їх не зламає. Вони сильні, рішучі та активні. І тому за їх спиною вже є той омріяний бажаний результат.
Вони певні, що мрія - це реальність. Віра і зусилля обов'язково дадуть бажаний результат!
Ці люди подолали життєві негаразди заради своєї мрії
ВОЛОДИМИР ГУСЄВ
" Cпорт – це життя! Тож, довіряйте своїй мрії та надихайтеся кожним днем!"
Незважаючи на те, що у Володимира Гусєва складний діагноз – відхилення у ментальному плані з проявами ДЦП, він досвідчений спортсмен, один з лідерів команди з бадмінтону Спеціальної Олімпіади України, призер Європейських спортивних змагань.

У свої 23 роки Володимир виграв срібну медаль з бадмінтону на змаганнях у Варшаві та став бронзовим призером з легкої атлетики у рамках Спеціальної Олімпіади України. До речі, з 2010 року заходи Спеціальної Олімпіади в Україні проводяться за підтримки Кока-Коли.
Також хлопець займається великим тенісом і вірить, що спорт – це життя!

- Тож, довіряйте своїй мрії! Надихайтеся кожним днем. Вірте, що все в житті можливо!

Цей хлопець довів, що вади розвитку - не вирок

«

»
АННА РІЗАТДІНОВА
"Якщо чогось дуже хочеш – став мету і йди до неї!"
23-річна професійна гімнастка Анна Різатдінова за свою кар'єру встигла стати олімпійською призеркою, чемпіонкою світу у вправі з обручем та багаторазовим призером чемпіонатів світу та Європи. На Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро гімнастка стала бронзовою призеркою.

До слова, партнером Олімпійських Ігор в усьому світі від 1928 року є компанія Coca-Cola.

Сама Анна хотіла покинути спорт. Та батько і тренер переконали - не опускати руки. І прийшов результат.

- Чітко поставлені цілі та наполеглива щоденна робота обов'язково приведуть вас до мрії, - вважає спортсменка.
Олімпійська призерка поділилася секретом успіху

«

»
ОЛЬГА ЛЕОНОВА
"Коли мрії стають дією, вони втілюються в життя. Потрібно завжди шукати можливість!"
Активістка, мама і людина, яка допомогла повірити дітям у свої сили після минулорічної поразки у всеукраїнському конкурсі.

Ольга разом з дітьми плідно попрацювали і цьогоріч стали переможцями конкурсу «Клич друзів – граймо разом!».

- Я чекала оголошення результатів. Але написала дівчинка з нашого села, котра теж слідкувала за конкурсом у Facebook. Вона мені й сказала: здається, нас можна привітати. У нас щасливе 13 місце! Ми справді перемогли.
Ігрові види спорту - у пріоритеті дітей

«

»
ЄВГЕНІЯ ВАСИЛЬЄВА
"Бажання постійно грати стало не просто ціллю. А й активною життєвою позицією".
Євгенія Васильєва займається тенісом і професійно грає майже 18 років.

В рамках волонтерської програми вона на рік поїхала до Німеччини, де навчала дітей різного віку грати в настільний теніс.

Потім повернулась в Україну, і почала працювати з дітьми з обмеженими інтелектуальними можливостями рамках програми Спеціальної Олімпіади України.

Заходи Спеціальної Олімпіади з 2010 року проводяться в Україні за підтримки Coca-Cola.
Кожне тренування для Жені і її учнів – напружена робота

«

»
ДЕНИС ЧАЙКА
"Ніколи не потрібно здаватися та завжди йти до своєї мети, бо за кожною чорною смугою завжди йде біла смуга".
Денис Чайка – приклад того, що цілеспрямованість та наполеглива робота обов'язково принесуть бажаний результат!

Хлопець займається футболом 10 років! У свої роки він - першокласний нападник і не уявляє життя без м'яча і бутсів.

Денис, як кращий гравець футбольного турніру "Шкіряний м'яч – Кубок Cоcа-Cоlа" 2015, вже побував у Франції у Міжнародному футбольному таборі Cоpa Cоcа-Cоlа, де зустрівся із легендарним півзахисником каталонської "Барселони" та збірної Іспанії Хаві.


Денис Чайка відвідав чвертьфінальний матч Євро-2016

«

»
МАКСИМ СКІБІНСЬКИЙ

"Досягати. Перемагати. І впевнено йти до мети". Це девіз Максима.
Підлітком Максимом Скібінським уже цікавляться найсильніші футбольні клуби, а поки що хлопець щодня їздить за 50 кілометрів від дому на тренування та вже має, принаймні, одну перемогу - на турнірі "Шкіряний м'яч - Кубок Сoca-Cola", де перспективного футболіста обрали кращим гравцем у своїй віковій категорії.

Максим відвідає Міжнародний футбольний табір у Франції під час проведення чемпіонату Європи з футболу УЄФА, поспілкується з однолітками з інших країн та із справжньою зіркою світового футболу, перейме досвід і як бонус для натхнення - побуває на чвертьфінальному матчі ЧЄ у Парижі.
Турнір "Шкіряний м'яч - Кубок Сосa-Cola" – надія українського футболу

«

»
Кирило Н.
«Дуже приємно, що люди допомогли мені відновитися, виявилися справжніми друзями, які прийшли у потрібний момент на допомогу»
«Я мріяв одягти кросівки і побігти, як раніше. Так сильно, аби захлинатися повітрям», – мріяв Кирило, коли його випробувала хвороба. Хлопець зіткнувся з ВІЛ/СНІДом.

Перевернуло життя Кирила знайомство з фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД». Йому запропонували вести відеоблог про своє життя на інтернет-платформі «Safe Сonnection», яка була створена фондом за підтримки «Coca-Cola».


Кирило доводить власним прикладом: у житті можна змінити все

«

»
ВОЛОДИМИР ЖАЛКО-ТИТАРЕНКО
"Теніс дав мені можливість відчути себе здоровим. Так як інвалідів не було - доводилось грати зі здоровими людьми"

Зробити мрію реальністю – можливо! Володимир - єдиний у світі спортсмен з проблемами опорно-рухового апарату, який грає на рівні зі здоровими спортсменами. Більше того, Володимир поставив собі за мету створити нову категорію в тенісі – для людей з обмеженими можливостями опорно-рухового апарату.
Обмежені можливості не заважають українцям реалізовувати свої мрії

«

»
МАРИСЯ РУДСЬКА
"Я сфотографувала майже всіх птахів, прийшла додому і спробувала їх визначити. І мене так захопило, що за кольорами, за формою дзьоба можна зрозуміти, що це зовсім різні птахи!"

Україна - дуже популярна серед бьордвоченгерів (прим. людей, які споглядають за птахами) з різних країн. Останніми роками до нашої країни прилітає чимало рідкісних птахів, які оселяються на озерах, лиманах, плавнях. Це стало можливим завдяки активним діям Товариства охорони птахів та підтримці міжнародної Фундації Кока-Кола, які активно займаються відновленням прісних водойм.
Як здійснювати мрії вже сьогодні: історія, що надихає

«

»
СЕРГІЙ РИЖКОВ
"Красиві птахи є не тільки за морями, але і поруч з домом, у промисловому Кривому Розі"
Айтішник з Кривого Рогу захоплюється фотографію і … бьордвочингом. Тобто споглядає за птахами. Хлопець купив свій перший зеркальний фотоапарат і вирішив познімати синиць та горобців.

- Я думав, що цікаві птахи живуть десь за морями. Однак зараз я став помічати, що рідкісні птахи є поряд з домом. З цього все і почалося 6 років тому…

З часом хобі Сергія переросло у ремесло. Тепер він має ряд персональних і збірних фотовиставок.
Бьордвочинг стає стилем життя для українців

«

»
© 2016 ФАКТИ - МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС.
FAKTY.COM.UA
Made on
Tilda