13.05.2018 18:59
Поділитися

Той, хто біжить по лезу

Прем'єри

У 2049 році репліканти (біоінженерні люди) є слугами і рабами у суспільстві. Офіцер Ка — реплікант Nexus-9, працює як «Той, хто біжить по лезу» для департаменту поліції Лос-Анджелеса, вистежуючи реплікантів-одинаків. Він живе зі своєю віртуальною голографічноою подругою Джої, що є продуктом штучного інтелекту корпорації Wallace.

Розслідування бунту реплікантів приводить Ка на ферму, де він убиває Сапера Мортона — репліканта Nexus-8 (Дейв Батиста) і знаходить закопану скриню. Судмедекспертиза показує, що в ній лежали залишки жінки-репліканта Nexus-7, яка померла в результаті ускладнень, викликаних екстреним кесаревим розтином.

Лейтенант Джоші віддає наказ Ка знищити всі дані про дитину, а також саму дитину, оскільки побоюється, що знання про здатність реплікантів народжувати (раніше це вважалось неможливим) може призвести до справжньої війни.

Ка відвідує штаб-квартиру корпорації Волес. Він вивчає дані, пов’язані з реплікантом, яка народила дитину. Її ім’я Рейчел, яка свого часу потрапила в поле зору поліції, а її справу вів колишній «Той, хто біжить по лезу» Рік ДекардКа досліджує романтичний зв’язок Ріка Декарда і Рейчел. Дитину також шукає і глава корпорації з виробництва реплікантів Ніандер Волес. Він хоче відкрити таємницю природного народження, щоб підтримати міжзоряну колонізацію. І з цією метою він посилає свого виконавця, репліканта Лав. Вона викрадає рештки Рейчел із штаб-квартири департаменту поліції і встановлює стеження за Ка.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору