06.05.2009 16:40
Поділитися

Квартирный вопрос

Без категорії

На очах у захопленої публіки команда “Квартирного вопроса” разом з відомими дизайнерами, декораторами та архітекторами   кімнату зі стандартним наповненням “стінка-канапа-крісла” перетворює на витвір дизайнерського мистецтва. Новий інтер’єр завжди сюрприз для господарів. Дизайнер отримує абсолютну свободу творчості. Глядачі спостерігають за процесом творення нового інтер’єру,   господарі ж бачать лише результат, а їхня емоційна реакція і є кульмінацією програми.

Ведуча програми Наталя Мальцева каже: “Ми просто не усвідомлюємо, як суттєво на нас впливає оточуюче середовище. В нашій програмі є елемент гри, шоу, але є і конкретне завдання: показати, що навколишній простір, принаймні, у межах власної квартири, можна зробити красивим і затишним. Усе залежить від бажання.”

“Квартирный вопрос” розповідає також про новинки дизайну, нові будівельні технології, елементи декору, знайомить глядачів з досягненнями всесвітньо відомих дизайнерів. Крім того, програма регулярно навідується в гості зірок політики, естради, телебачення з тим, щоб ближче роздивитися їхні зіркові помешкання і , відповідно, дізнатися щось новеньке про господарів.

Головне завдання “Квартирного вопроса” – показати, що змінити світ навколо себе, зробити його комфортнішим, доброзичливішим не так уже й складно, варто лише цього дуже захотіти

“Квартирный вопрос” – це програма про те, як швидко й оригінально змінити інтер’єр свого помешкання.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору