06.05.2009 16:39
Поділитися

Закон джунглів

Без категорії

Ні, вони не стали менш добрими, просто вони заговорили, точніше проговорилися. Ні, не так: проговорився крокодил! А оскільки Алісон це почув, хоч і лише один раз, то доведеться йому відтепер слухати тварин доскону.

А сталося це так. Алісон Вінфілд працює доглядачем в зоопарку, де і живе разом із своєю сім’єю. Одного разу, не побачивши телевізора на місці, він знайшов його на території зоопарку. І тільки-но хотів забрати свій “голубий вогник”, як почув вигуки обурення та незгоди – протестували звірі, які принесли “ящик” для того, щоб “скрасити свої будні”.

З цього моменту Алісон стає посвяченим і дізнається багато нового про братів наших менших: вони вміють говорити, більше того досить часто користуються цим. Так, зокрема, пану Вінфілду стає відомим, що час від часу мешканці зоопарку влаштовують собі “свято шлунку”, замовляючи за його кошт різноманітні “делікатеси”, але направду шокуючим відкриттям стає усвідомлення того, що орангутан Вінстон залицяється до його дружини Сюзан та ще й, знов-таки, за його рахунок!

Але звірі не тільки завдають моральної та матеріальної шкоди своєму доглядачу, у скрутні моменти життя Вінфілда вірні тварини завжди приходять на допомогу! Одне слово, дивіться і переконуйтесь самі.

Дочка постійно щось запитує… Син вередує… Та ще й дружина… Єдине, що лишається, – це добрі, невибагливі… І мовчазні звірі. Принаймні ще донедавна вони такими були.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору