06.05.2009 16:39
Поділитися

Чудернацька наука

Без категорії

Перегляд фільму про Франкенштейна надихнув двох підлітків Гері і Ваята на…втілення в реальність жінки-мрії. У Гері з’вилася нав’язлива ідея створити із допомогою комп’ютера жінку, яка б навчила друзів поводитись із жінками – питання №1 у підлітковому віці. Єдина проблема, що Гері була потрібна не яка-небудь кібер-гьорл, а справжня жінка із плоті та крові, яка б поділилася своїм знанням та досвідом, яку, врешті-решт, можна було б поцілувати і відчути смак поцілунку.

Отже, друзі взялися за роботу, тобто за написання програми, але не таке це просте завдання – створити жінку своєї мрії! Навіть комп’ютер не витримує такого наднапруження і виходить з ладу, проте вдар блискавиці заряджає його другим диханням…і ось жінка-мрія вже до ваших послуг!

Вона – чарівна, загадкова, сексуальна, неповторна, карколомна – вона справжня жінка, вона – всім жінкам жінка! І відтепер ця “гроза мужчин” і привід для заздрості жінок, на вигляд – дівчина з обкладинки, але з розумом Ейнштейна і магічними здібностями джина примушує Гері та Ваята робити те, що вони завжди хотіли, але ніяк не наважувались.

Разом із появою Лізи хлопців захлиснула хвиля пригод, які стаються з ними де завгодно: у минулому, майбутньому, у космосі й навіть всередині старшого брата Ваята. До речі, пізнавати жінок і паралельно відкривати нові відтінки реальності разом із хлопцями та їхньою спокусливою наставницею, глядачі “помаранчевого” мають нагоду щовечора у будні.

Два скромних розумники зі старших класів створили віртуальну жінку за допомогою чудо-комп’ютерів. Але одного разу жінка матеріалізувалася в прекрасну Лізу. І що ж з нею тепер робити?..
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору