06.05.2009 16:37
Поділитися

Тропіканка

Без категорії

Вони з різних світів, але кохають одне одного. Почуття, що виникло між юною красунею та багатійкою Летісією і рибалкою Раміро, зневажає суспільні перепони. Ця пристрасть, якій юні серця віддаються безоглядно, сильніша від перешкод. Вона штовхає їх одне до одного, і вони не можуть чинити опір. Летісія кидає свою розкішну віллу і переселяється в маленьку халупу до свого рибалки.

Але щастя триває недовго. Раміро – рибалка, він мусить йти в море. Звичайно він обіцяє повернутися й побратися з милою. Але, як і слід було чекати, Раміро не повернувся… Ні, не так – він повернувся, але вже було надто пізно. Після трьох місяців виглядання коханого, Летісія їде за кордон продовжувати навчання. Отже, по поверненню Раміро знаходить халупу порожньою. “Я був для розпещеної панночки лише іграшкою, яка їй вже набридла, і тому вона викинула мене” – вирішує він. Одне слово, доля розлучила Раміро та Летісію. Але у найкращих традиціях жанру вони зустрічаються знову через багато-багато років…

Палкі прихильники бразиліади мають чергову нагоду насолодитися розгортанням словесних (і не лише словесних) бойових дій між представниками різних прошарків у “Тропіканці” – з обов’яковими для жанру кривавими пристрастями, коханням на все життя та не менш тривалою ненавистю.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору