06.05.2009 16:37
Поділитися

Сатирикон

Без категорії

Відновити цю несправедливість і береться Марк, який пропонує згадати історію до середини ХІХ століття, коли кіно та фотографія залишалися у площині фантастики. Цікава і сама форма подачі матеріалу: про подію, що відбулася у цей день пару-трійку століть тому, розповідатимуть конкретні історичні персонажі, … вирізані з картин. Їхні дії на екрані озвучуватиме Марк Гресь. Така метода близька до мультиплікації, щедро здобреної комп’ютерною графікою. Події, що будуть згадані “Сатириконом” у сатиричному ж ракурсі, не обмежуватимуться однією лише політикою – культура, соціум, економіка не залишаться поза увагою Греся.

Програма триває півтори хвилини і виходить тричі на день.

Сам автор з’явиться у кадрі спочатку буквально на кілька секунд, а потім передасть ініціативу своїм історично-віртуальним підлеглим.

“Ми звикли сприймати світ навкруги, – каже ведучий програми „Сатирикон” Марк Гресь, – бачити його образи, “картинки”. І рідко замислюємося над тим, що він, світ, існував задовго до нас. Існував, коли не було фотографії чи кіно, які б зафіксували реалії минулого”.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору