06.05.2009 16:37
Поділитися

72 години

Без категорії

Французька Рівьєра – Середземноморське узбережжя, де люди такі ж красиві, як і місцеві пейзажі. Але ця ідилія існує тільки в уяві непосвячених. Насправді ж від багатства, розкошів і слави тхне жадібністю, зрадництвом й огидними злочинами.

Завдання протистояти хвилі насилля отримують двоє молодих офіцерів – Лора і Вінсент, які у захваті від своєї роботи та один від одного… Не зважаючи на взаємну пристрасть, напарники всіма фібрами своєї душі намагаються чинити їй опір. Адже вони на роботі… До речі, про роботу. Звичайно ж, бос міг (і між іншим, мав би) доручати ці заплутані справи більш досвідченим співробітникам, але ця парочка йому просто до вподоби, і тому він дає Лорі та Вінсенту шанс. Але для того, щоб довести свою профпридатність у наших героїв лише 72 години, ані секундою більше!

Кожна серія – це екшн, підозри та неуникненні змагання наперегони із часом, і все це замішане на тяжінні між поліцейськими-партнерами.

Що би ви встигли зробити за 72 години? Поганяти на лижах у Славському? Написати курсову? Здати терміновий проект й відчалити у заслужену відпустку на Гаваї? А ось молоді та привабливі поліцейські Лора і Вінсент за 3 доби примудряються розплутати будь-яку справу.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору