25.08.2011 17:09
Поділитися

Самозванці

Архів програм

Шоу припаде до смаку шанувальникам психологічних ігор та детективного агентства «на дивані». Вся сім’я може бути повноцінним учасником гри, робити свої ставки і припущення, намагаючись визначити самозванців швидше, ніж це зроблять екранні експерти.
У проекті зірки шоу-бізнесу та телебачення візьмуться за пошуки правди. У кожному раунді перед ними постануть троє учасників, один з яких — людина з надзвичайною життєвою історією, неповторним захопленням або неймовірною професією, а також два самозванця, які видають себе за головного героя. Чим краще брешуть самозванці, тим більше шансів у команди учасників отримати грошовий приз!

Селебрітіз належить з’ясувати, хто говорить правду, а хто вішає локшину на вуха. У кожного зі знаменитостей є рівно одна хвилина для того, аби поставити учасникам свої запитання. Самозванцям дозволяється брехати, але з головного героя творці шоу візьмуть обіцянку «Говорити правду і нічого, крім правди»! Після опитування зіркові експерти мають вирішити, хто ж з трьох учасників розповів справжню історію. Експерти візьмуть участь у трьох раундах, а у фінальному, четвертому раунді, поміняються місцями з кращими серед самозванців.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору