22.08.2016 14:00
Поділитися

Станіслав Боклан

Ведучий легендарного інтелектуального шоу «Хто хоче стати мільйонером?» на ICTV

Я вперше буду у ролі ведучого, до того ж такого масштабного міжнародного шоу. Точно не буду суворим наглядачем, буду підтримувати, але, зрозуміло, без підказок. У нервових ситуаціях намагатимуся заспокоїти, до кожного гравця шукатиму індивідуальний підхід. 

Знаменитий український актор театру та кіно, Заслужений артист України (2006), Народний артист України (2016), телеведучий.

Дата народження: 12 січня 1960.

Місце народження: м. Брусилів, Житомирська область.

Освіта: у 1984 році закінчив акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого (курс Б. Ставицького).

Кар’єра: відразу після інституту працював у Донецькому обласному російському драматичному театрі (м. Маріуполь). З 1994 по 2020 – актор Київського національного академічного Молодого театру. Активно знімається у відомих українських фільмах та серіалах. Сьогодні фільмографія Станіслава Боклана налічує понад 120 робіт, а два фільми за його участі навіть номінувалися на «Оскар». Це фільм українського виробництва «Поводир» та українсько-словацька стрічка «Межа».

В листопаді 2021 року Станіслав Боклан став ведучим «Хто хоче стати мільйонером?» на каналі ICTV.

Особисте життя: одружений з акторкою театру та кіно Наталею Кленіною. Має двох дітей – доньку Марію та сина Кирила, а також двох онуків – Демида та Аріну.

Молодший брат Станіслава – Микола Боклан теж відомий український актор театру та кіно, а також Заслужений артист України (2008) та Народний артист України (2021).Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ