ICTV - Разом краще
06.11.2011 18:57
Поділитися

Олександра Кучеренко

Ведуча програми «Зірковий спорт» і рубрики «33 за 3 у шоу «Ранок у великому місті»

Про професію телеведучої я мріяла з самого дитинства. Мені завжди подобалося комунікувати з людьми, бути в центрі подій, виступати на широку аудиторію та працювати на камеру. Після школи я поїхала з мого рідного Дніпра – назустріч своєму майбутньому. І мене радо прийняв Київ! Тут я вступила у КНУ ім. Т.Г.Шевченка на омріяну спеціальність «Диктор і телеведучий» та отримала перший досвід роботи журналістом у новинах на телеканалі UA:Перший.

А у 2016 році прийняла спонтанне для себе рішення – взяти участь у телевізійному шоу «Міс Україна». Перемога у цьому конкурсі відкрила для мене багато нових можливостей, шляхів для самореалізації та сформувала мене як публічну особистість.

Але я залишилася вірною своїй мрії. Коли від університету у 2018 році прийшла на телеканал ICTV на стажування, тут шукали телеведучу у новий телепроєкт. Я опинилася у потрібний час і у потрібному місці, яке згодом стало для мене рідним. Це був один із найщасливіших моментів мого життя – коли я пройшла кастинг на роль ведучої програми «Зірковий спорт». З того часу щоп’ятниці в ефірі розповідаю про спортивні новини України та світу. Я із задоволенням слідкую за важливими спортивними подіями, життям відомих спортсменів. А ще – продовжую займатися бально-спортивними танцями, хоч і завершила свою 15-річну кар’єру професійної танцівниці на користь телебаченню.

Коли мене у 2020 році запросили вести рубрику «33 за 3» в програмі «Ранок у великому місті», я відразу ж погодилася. Мені хотілося спробувати себе в жанрі інтерв’ю та отримати більше емоційного спілкування з цікавими людьми! Я прискіпливо готуюся до кожної зустрічі зі своїм героєм і ставлю йому найнесподіваніші питання, щоб отримати щиру відповідь та побачити його справжнім.

А ще мене надихає мій благодійний проєкт. Я є Амбасадором програми «Наставництво» в Україні, яка допомагає дітям з інтернатів адаптуватися до дорослого життя. Виходячи з установ, вони не вміють жити самостійно, будувати стосунки, заробляти гроші і губляться у цьому світі. Ми допомагаємо їм знайти своє місце в суспільстві, визначитися з професією і побудувати успішне щасливе життя!

«Засинай із мрією, просинайся з метою» – принцип, за яким я живу і рухаюся вперед.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: