24.03.2017 12:20
Поділитися

Свідок, який довго мовчав, розказав невідомі факти про загибель Володимира Івасюка «Інсайдер»

0

Таємниця смерті великого творця «Червоної рути» все ще лишається нерозгаданою. Чому ця справа і досі покрита темрявою? Свідок, який багато років мовчав про те, що бачив тоді у Брюховецькому лісі, лише тепер наважився розповісти всю правду. Дізнайся про це в новому випуску «Інсайдера» від 23 березня 2017 року! 

Він прокинувся відомим після виконання своєї славнозвісної «Червоної рути». Ним захоплювались і обожнювали, його любили і поважали, проте одного квітневого дня він просто зник, а потім Володимира Івасюка знайшли повішеним у лісі. Самогубство? Проте, що стало його причиною? Як провів свої останні дні Володимир Івасюк, дивіться у сюжеті «Інсайдера».

Він знайшов тіло композитора, проте його свідчень ви не знайдете в жодних матеріалах справи. Переламані пальці, чорне обличчя та положення підвішеного тіла – і це не весь список фактів до яких лишається багато запитань. Що ще бачив ключовий свідок у справі Івасюка, дізнаєтесь у випуску «Інсайдера».

Проте якщо це все-таки було вбивство, кому ж тоді була вигідна смерть Володимира Івасюка? Чи може до його смерті могли бути причетними співробітники всесильного, на той час, КДБ? Але він не займався антирадянщиною, а лише писав музику, яка і приносила йому непоганий дохід. То чи могли творця «Червоної рути» вбити через гроші, дізнайтесь в новому випуску «Інсайдера» від 23.03.2017!

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 23.03.2017!

24.03.2017 12:20
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору