01.05.2015 18:15
Поділитися

Військова електроніка у дефіциті. Постачають, хто що може. «Дістало!»

0

Депутати, які на курортах імітують роботу, профанація енергозбереження, махінації банків з грошима клієнтів та брак вкрай необхідної електроніки на фронті — головні теми у новому випуску програми «Дістало!» у понеділок, 4 травня, о 20:20 на каналі ICTV!

Українським військовим на Східному фронті гостро не вистачає приладів нічного бачення, тепловізорів та іншої вкрай необхідної у бою електроніки. «Сліпота» армії обертається очевидними людськими втратами. Бійці на передовій з болем і обуренням кажуть: ворог оснащений краще. Волонтери, ризикуючи отримати реальний строк за нелегальне перевезення військового обладнання, везуть в Україну життєво необхідну оптику. Зате тиловики Міністерства оборони не відчувають смертельного дефіциту, бо тендер на обладнання не проводиться  другий рік. Наші журналісти проливають світло на причини зволікання.

Пихатість і зверхність до виборців – давня і дуже недобра звичка депутатів всіх скликань. Про проблеми тих, хто їх обрав, більшість мандатовласників забувають уже на другий день після виборів. І не вельми поспішають їздити в округи, хоча це – їхній прямий обов’язок, закріплений у календарі роботи парламенту. Наші журналісти перевірили, як депутати працюють із виборцями, і переконалися: до округів доїхали далеко не всі.  Пробитися на прийом до нардепа – справа фактично програшна. За обранців віддуваються помічники. Ми покажемо депутатів, які забули, що обрані народом, і почуємо, що про них думають люди.

В Україні триває банкопад: понад 5 десятків фінустанов уже луснули. Звичайні клієнти не знають, в якому стані їхній банк. Ошукані вкладники – мов кістка в горлі для НБУ та Фонду гарантування вкладів. Насправді ніхто нікому нічого не гарантує. Хамство, зневага, відсутність будь-якої інформації та цілковите ігнорування – ось із чим стикаються більшість клієнтів, намагаючись повернути свої кревні. Підступні банкіри йдуть на всі хитрощі, щоб не віддавати гроші, і придумують обманні схеми. Наші журналісти точно знають, який тернистий шлях треба пройти вкладникам у надії одержати своє. Дізнайтеся, як  вийти з пастки!

Народний депутат від правлячої партії влаштував на Чернігівщині справжній аграрний терорі. Підприємство “слуги народу” силою захоплює поля добропорядних фермерів. І далі заробляє на землі гроші без жодного дозвільного документу. Свавіллю немає меж, бо його надійно прикриває депутатський мандат.  Правоохоронці та контролюючі органи просто фіксують факти захоплення землі, але покарати рейдера із депутатським статусом не наважуються. Обурені фермери звернулися до нашої програми, як в останню інстанцію, бо на закон і посадовців у них надії немає. Ми не побоялися і втрутилися. З’ясувалося, що не дарма.

Все більше жителів українських міст і селищ відмовляється від центрального опалення і економлять значні гроші. Якщо ці прецеденти стануть явищем по всій країні – стара комунальна система помре. Однак віддавати кінці вона не збирається. Монополісти – тепловики і газопостачальні компанії – затято опираються прагненню людей платити раціонально. Місцева і центральна влада вдають, що зацікавлені в цьому. Однак про реальну енергоощадність поки немає й мови, а звичайних споживачів чекає нове зростання тарифів на комуналку. Ми розібралися, коли у наших платіжках будуть реальні цифри, а не чужий зиск.

Крім того, ми розкажемо про приховані причини паніки після пожежі у Чорнобильських лісах, український слід у вибухах на військовому полігоні в Росії, російські небесні подарунки до 9 травня, «хірургічне» втручання в тіло Європи та інші приклади істерії, ідіотизму та дурниць. Усе це – у програмі критичних репортажів «Дістало!» у вихідний понеділок, 4 травня о 20:20 на ICTV. У нас  – тільки гострі теми та об’єктивні висновки про все, що перешкоджає Україні і українцям жити гідно!

Повний випуск:

01.05.2015 18:15
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору