20.05.2014 17:12
Поділитися

Жахіття українських електричок. «Дістало!»

0

 

 

Журналісти програми «Дістало!» проїхалися приміськими електричками і виявили, що загрожує пасажирам на приміських маршрутах залізниці.

Те, що багато років тому мало стати історією, вперто продовжує бути сучасною українською дійсністю. Реальність ця незручна, обшарпана і неприглядна – із затрапезних і небезпечних приміських потягів протяги зі щілин вже давно вивіяли дорожню романтику.

Наприклад, показовою можна вважати електричку, що курсує між столицею та містечком Фастів, до речі, чи не найпопулярніший маршрут Київської області. За п’ять гривень у вашому розпорядженні – брудні й обдерті сидіння, купи сміття та непроглядні вікна з фабрики «Пролетарій». Стійке відчуття, що застереження на дверях «Не притулятися» стосується всього, що знаходиться в електричці, і тому, хто придумав цей напис, хочеться подякувати.

Але яка там чистота в вагонах, коли вони на ходу буквально розвалюються? Міжвагонні двері без замків й не зачиняються навіть взимку. Не бентежить працівників «Укрзалізниці» й відкрита електрощитова в тамбурі. Але попередження «не влізай – вб’є!» все-таки більше підходить сусідньому вагону, де нарозхрист вхідні двері.

Яке враження справили українські приміські електрички на уродженця Італії – дивіться у сюжеті:

 

Дивіться проект «Дістало!» щопонеділка о 20:15 на каналі ICTV!

 

20.05.2014 17:12
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору