«Навчіть нас жити». Родина Литвин: дитячі травми та недитячі проблеми

0 - 0

Юлія та Володимир Литвини побралися два роки тому. Але єдине, що тримає цей шлюб, – маленький син. Скандали вже зруйнували розуміння та взаємоповагу. Володимир принижує дружину, Юлія розуміє, що нещаслива у шлюбі зі своїм чоловіком. Невже причиною цієї катастрофи є нещасливе дитинство молодих батьків?

Сім’я Литвин здається схожою на інші українські молоді родини: Юлії — 23 роки, вона домогосподарка, годувальник у родині – 31-річний Володимир. Вони разом виховують маленького Артема. Але чи не ховається за зовнішньою типовістю справжнє пекло сімейної катастрофи?

З двох років подружнього життя Володимир та Юлія вже півтора роки сплять нарізно: чоловік втратив інтерес до своєї дружини відразу після народження дитини. Крім того, він часто принижує свою жінку, не гребуючи лайкою та образами. Володимир високо цінує порядок, а Юлія, на його думку, нікудишня господиня.

Позбавлена уваги чоловіка як жінка, Юлія відчуває себе нещасною. Така атмосфера у родині доповнюється надмірною увагою дитині: батьки ніколи не залишали маленького Артема без нагляду чи зі сторонніми людьми. Через жорстку позицію батька, малюк не знає ані української, ані російської: дитина розуміє лише… англійську мову!

На думку експерта програми Олексія Арестовича, корінь проблем молодої сім’ї ховається у дитинстві подружжя. Володимир відверто ненавидить своїх батьків за приниження ранніх років, і навіть із рідним братом уже не спілкувався декілька років. Юля боїться своїх батьків і не здатна налагодити з ними контакт. У результаті, батьки подружжя не приїжджають у гості та майже не бачили свого онука!

Чи зможе Олексій Арестович знайти вихід із цього лабіринту непорозуміння? 

У перший тиждень Юля разом із Володимиром мала навести лад у всій квартирі. Виконання цього нескладного завдання викрило одну з таємниць дитинства Юлії, яку вона приховувала навіть від чоловіка…

Проте головним випробуванням перших 7 днів став візит батьків Володимира у дім молодої сім’ї та відверта розмова між родичами.

У другий тиждень настала черга Юлії налагоджувати відносини з рідними. Попри відмову батьків дівчини у зустрічі, знімальна група разом молодою сім’єю поїхали до негостинних родичів.

Останнім, але не найпростішим завданням для подружжя стало повернення пристрасті та кохання у сімейне життя…

Головна порада від Олексія Арестовича: не треба ігнорувати травми, отримані у дитинстві, їх можна подолати навіть у дорослому віці.

Дивіться соціальне реаліті-шоу «Навчіть нас жити» щонеділі о 12:25 відразу по дві програми на каналі ICTV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

26.06.2013 16:06
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: