27.04.2015 14:27
Поділитися

Репортер «Фактів тижня» Катерина Зінов’єва отримала премію конкурсу «Честь професії»

0

Репортер програми «Факти тижня» Катерина Зінов’єва стала лауреатом конкурсу «Честь професії». Катерина отримала премію в номінації «Надія журналістики» за сюжет «Евакуація з Дебальцевого».

– Насправді ми відправляли Катю в прифронтову зону знімати сюжет про евакуацію людей з містечок на передовій, – розповідає керівник департаменту публіцистичних проектів Оксана Соколова. – Редакційне завдання передбачало зйомки у звільнених Артемівську та Слов’янську. Але, приїхавши на місце, Катя дізналася, що в Дебальцевому на годину оголосили перемир’я, щоб вивезти людей. Всього на годину! І вона поїхала в місто. Звісно, це було дуже ризиковано, адже ми знаємо, як бойовики дотримуються перемир’я. Але вона не просто не побоялася, вона зібрала на місці відмінний репортерський матеріал. Я була просто шокована, коли побачила її стендап під акомпанемент автоматних черг… Словом, Катя – дійсно реальна надія нашої української журналістики!

Катерині Зинов’євій – 23 роки, нещодавно вона закінчила Інститут журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. Варто відзначити, що нагороду за Катерину отримали друзі, оскільки в день вручення премії вона була в зоні АТО – у Станиці Луганській знімала сюжет про життя людей у прифронтових містечках.

Сюжет Катерини Зинов’євої, за який вона отримала премію «Честь професії»:

«Честь Професії» – це національний щорічний конкурс професійної журналістики, який вже вшосте проводять Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП) та Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ).

На конкурс приймаються журналістські роботи у п’яти основних номінаціях: «Кращий матеріал з громадянською позицією», «Краще подання складної теми», «Краще подання резонансного матеріалу», «Краще журналістське розслідування» та «Надія журналістики». Цьогоріч, окрім основних номінацій, роботи приймалися й у двох спеціальних – «Дотримання фахових стандартів в кризовий час» та «Будуємо нову Україну разом».

27.04.2015 14:27
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору