23.04.2015 17:14
Поділитися

Телеведуча Оксана Гутцайт: «Мрію про третю дитину!»

0

— Оксана, ваші діти схожі на вас в їхньому віці?

Почнемо з того, що я була ідеальною дитиною! Принаймні, мені так здається. Я була абсолютно слухняною, робила те, що мені говорили. Хоча мама зараз натякає, що це було не зовсім так… Напевно, всі сучасні діти інші – більш активні, спритні. Ми були все-таки стриманіше. Марк у нас – дуже активний, пустотливий хлопчик. А Еля схожа на мене, це правда. Хоча, якщо нас порівнювати, то я була більш посидюща.

—Ви виховуєте дітей так само, як батьки виховували вас?

Мені це трошки не вдається. У моїх батьків був такий головний принцип виховання – дитину треба любити у будь-якій ситуації. Що б вона не зробила, їй потрібно показати, що ти її любиш. У мене так поки не виходить. Я можу і гримнути, і сказати щось серйозне, і відразу посварити там, де варто було б спочатку пожаліти і зрозуміти, а вже потім лаяти. Мені здається, я більше тримаю своїх дітей в їжакових рукавицях, ніж тримали мене. Все-таки час диктує такі умови, що їм потрібні більш жорсткі рамки.

4

— Вашій дочці 13 років, у неї починається досить складний вік. Ви до цього готові?

До цього, напевно, не можна бути повністю готовим. Ми завжди думаємо, що у чужих дітей цей вік буде складним, а у нас ні. Але цей вік складний по-різному. Одна справа, коли відбуваються тільки гормональні зміни – тут вже нічого не поробиш, дитина все одно не буде слухатися. Ми усі через це проходили. Набагато страшніше, коли починаються по-справжньому серйозні проблеми – діти зв’язуються з поганими компаніями, вчаться поганому, йдуть з дому… До такого я, звичайно, не готова, але впевнена, що моїх дітей це точно не торкнеться. По-перше, Еля зараз весь час чимось зайнята – з ранку до вечора у нас гімнастика, репетитори, інші заняття… А по-друге, вона вже сама розуміє, що таке добре, а що таке погано. На свій вік вона у нас дуже думаюча людина.

— З дітьми вам допомагає няня?

Так, і нам з нею дуже пощастило! Іра (так звуть нашу няню) – колишній вихователь у дитячому садку. Вона з нами вже 12 років, спочатку виростила Елю, а тепер ростить Марка. Я щаслива, що діти Іру обожнюють! І коли я йду на роботу, вони не плачуть, а із задоволенням залишаються з нею. Можу сказати, що у нас не просто няня, а справжній член сім’ї.

— На що порадите звертати особливу увагу при обранні няні?

Головне – щоб вона подобалася дітям. Ми з нашою нянею відразу зійшлися на якомусь інтуїтивному рівні. Звичайно, при першому знайомстві я звертала увагу на те, як вона каже, адже няня повинна бути освіченою. А також мені хотілося знати, ким працюють або навчаються її власні діти. Якщо дітей виховала так, що вони навчаються в університеті, отримали якусь професію – значить, вклала в них правильні цінності.

5

— Оксана, а ви не хочете ще одну дитину?

Дуже хочу і мрію про неї! Але я вже зрозуміла, що наступну дитину потрібно народжувати після того, як віддаси старшого до школи. Ось Марк піде в перший клас – і я обов’язково почну замислюватися про народження третьої дитини. Адже діти – це найкраще, найпрекрасніше, що може бути в світі. Звичайно, я хочу, щоб у Елі і Марка ще були братики-сестрички. Крім того, є ж і мої егоїстичні якісь моменти. Діти вже стають старше, їх не можна зловити, обійняти і зацілувати. А тут з’явиться маленький, якого я буду цілувати стільки, скільки хочу.

— Головна порада по вихованню дітей від Оксани Гутцайт?

Найголовніше – любити дітей і приймати їх такими, які вони є. Розуміти, що вони не такі, як ми, і не такі, якими ми їх собі уявляли. Ось в таких сім’ях, за моїм спостереженням, не буває поганих дітей. Навіть якщо вони не стануть президентами країни або ще кимось важливим – все одно будуть хорошими людьми.

Джерело: ivona.bigmir.net

23.04.2015 17:14
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору