26.03.2015 16:22
Поділитися

«Трюкач» – сага про каскадерів. Прем’єра на ICTV

0

Смертельні трюки давно змінила комп’ютерна графіка, і лише радянське кіно пам’ятає самовідданих екстремалів, зупинити яких могла лише серйозна травма чи інвалідність.

Головного героя Саньку Богатирьова, якого грає Сергій Срельніков («Пристрасті по Чапаю»), на Мосфільм приводить жадоба швидкості та екстриму. Та здобуте волею щасливого випадку покликання, несе жорстокі випробування: відбирає наречену, улюбленого друга, калічить учителя. І знову витягає з дна відчаю – головному герою належить здійснити смертельний трюк, який зможе змінити його долю назавжди…

Трюкач

– У радянський час каскадери були дуже незахищеною категорією. Не було профспілок, їх травми на роботі не оплачувалися, пенсій по інвалідності не було, і про це теж ми говоримо в нашому фільмі, – розповідає один із головних акторів Віктор Добронравов. – Сюжет багатогранний, тут важлива не тільки професійна історія, а й людська. Ось мій герой, наприклад, спочатку був виписаний як антагоніст головному персонажу, а потім, у якийсь момент він перестає бути «просто поганим хлопцем» і робить дуже непростий вибір.

В своєму останньому сценарії легендарний драматург Едуард Володарський, відомий за історичними хроніками «Перевірка на дорогах», «Мій друг Іван Лапшин», «Штрафбат» відтворив сцени з вітчизняних фільмів різних років і відкрив завісу того, як насправді ризиковано вони знімались.

За постановку трюків, які знімали на фоні найзахопливіших краєвидів колишнього Союзу та Франції, взявся іменитий каскадер Валерій Деркач. Саме його глядачі бачили в трюкових сценах «Сибірського цирульника», «Турецького гамбіта», «Статського радника», «Бригади».

– Різниця між сучасним та радянським кіно в тому, що зараз ми робимо трюки більш складні та красиві, але тоді вони були більш чесні, хоча й менш видовищні. Технічно їх так само виконати – за 5-бальною шкалою по складності для нас це 5, – розповів Валерій Деркач.

Трюкач

В картині режисера Сергія Щербіна (знайомого за серіалами «Син батька народів», «Пристрасті по Чапаю» та ін.) все по-справжньому. Небезпечні трюки, які радянські каскадери виконували з мінімальною страховкою, виконують не лише професіонали, а й самі актори.

Дивіться правдиву життєву історію та неймовірні карколомні трюки у сазі про каскадерів «Трюкач» — прем’єра з вівторка по четвер о 21.30 на ICTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

26.03.2015 16:22
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: