18.03.2015 10:41
Поділитися

Прем’єра «Антизомбі» на ICTV – 27 березня

0

27 березня на телеканалі ICTV стартує проект викриттів пропаганди та неправдивих повідомлень російських ЗМІ «Антизомбі».

Є думка, що, якщо точковим ударом знищити Останкінську вежу, то рейтинг Кремля до вечора впаде наполовину, а до кінця тижня в Росії відбудеться революція. Роль «голки», в якій приховано «силу Кощія», давно і надійно виконують російські ЗМІ. Зомбовані ними росіяни свято впевнені в тому, що вся правда відома тільки їм… Настав час діяти!

Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Проект «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Автори розкажуть, що (а точніше – хто) формує картину життя звичайного росіянина, як йому підносять ті чи інші події, якими психологічними методами користуються працівники преси, щоб викривити картину світу простого обивателя. Внаслідок чого він починає, наприклад, ненавидіти львів’янина, якого в житті не бачив, «знати краще» киянина, про те, що відбувається в Києві або вірити в існування міфічного утворення «Новоросія»…

Проект власного виробництва телеканалу ICTV «Антизомбі» надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки та погляди намагаються їм прищепити. Адже аби зберігати в своїх громадянах впевненість у повсюдній брехні, Росії знадобилося створити цілий віртуальний світ за допомогою медіа.

Творці телепрограми відзначають особливу важливість цього проекту в умовах гібридної війни, коли інформаційна зброя не менш важлива, за зброю реальну. Якщо «Антизомбі» змусить задуматися і подивитися на факти з іншого боку хоча б деяких з тих, хто досі довіряє російським ЗМІ, то завдання можна вважати виконаним.

Прем’єра «Антизомбі» відбудеться у п’ятницю 27 березня о 20:20 на ICTV.

Проект виходитиме російською мовою, що зробить його максимально доступним для найширшого кола глядачів, особливо тих, хто звик довіряти «Кисельов ТВ». Повтор кожної програми можна переглянути як на сайті телеканалу, так і на офіційному Youtube-каналі ICTV.

18.03.2015 10:41
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору