06.03.2015 15:41
Поділитися

Ведучі ICTV – про символи весни і коханих жінок

0

8 березня: Костянтин Стогній

Костянтин Стогній, «Надзвичайні новини»

«Для мене 8 Березня – це свято шанування жінок і привід привітати їх на офіційному рівні. Приємно бачити, як чоловіки з квітами бігають у цей день по місту, більше посміхаються і згадують, що поруч – жінка, а не просто співробітниця, мама твоєї дитини або сусідка по будинку. Вважаю, що хороші традиції треба підтримувати, і в цей день завжди купую багато квітів. Вдома у нас в пошані польові квіти, дружині зазвичай вручаю великий букет, дочкам – по 3-5 маленьких квіточок. Колегам на роботі – більш офіційні букети. І знаю, що колектив студії «Надзвичайні новини» не заспокоїться, поки не роздасть всі квіти».

8 березня: Віталій Ковач

Віталій Ковач, «Дістало!»

«Я не вкладаю в це свято жодної ідеології. Звик, що це жіночий день – нехай він таким і залишається. Хоча наші жінки гідні того, щоб їм дарували квіти незалежно від того, свято це чи ні.

Пам’ятаю, в дитинстві, як тільки сходив сніг, я йшов у ліс, що був поруч з нашим будинком, і знав у ньому абсолютно все: де ростуть проліски і крокуси, а де конвалії і ряст. У школі я завжди дарував саме ці квіти бабусі, мамі і сестрі. Потім символом весни для мене стали тюльпани, в радянські часи вони були для нас найбільш доступними. На 8 березня кожної однокласниці ми вручали по одній квіточці. І для мене досі вони – нагадування про весну. Тюльпани, проліски, мімози, нарциси – в цей день намагаюся дарувати тільки весняні квіти».

8 березня: Павло Казарін

Павло Казарін, «Ранок у Великому Місті»

«Для мене 8 Березня – відмінний привід провести ревізію своїх відносин із прекрасною статтю. Квіти – це ж не просто флора, а справжній символ. І ось стоїш ти перед лотком з трояндами і думаєш: «Гм, червоний – занадто багатозначно, білий – надто нейтрально, рожевий – легковажно, ще подумає щось не те…» За великим рахунком, вибір букета — це відмінний спосіб самому розібратися у тому, які саме відносини вас із людиною пов’язують».

8 березня: Антон Равицький

Антон Равицький, «Ранок у Великому Місті»

«Це свято придумав ворог чоловіків! Пам’ятаю, 8 Березня в інституті був для мене неприємним днем, тому що приходив староста і збирав гроші дівчатам на подарунки. Враховуючи, що на потоці були суцільні леді, це перетворювалося на справжній головний біль. Але з іншого боку, – це ще один привід і ще вона можливість привітати коханих жінок! Квіти в цей день я купую, хоча власних пристрастей не маю, тому завжди дарую ті, які люблять мої близькі: дружині – тюльпани, мамі – білі троянди.

Дивувати квітами мені ніколи в голову не приходило, я з ними нічого особливо доброго не пов’язував. Якщо хотів чимось здивувати, то подарунком. Квіти – це так, декор. Я краще іграшку якусь притягну – на відміну від квітів, вона довго зберігається і поливати не треба».

8 березня: Андрій Куликов

Андрій Куликов, «Свобода слова»

«Останнім часом все частіше чую розмови про те, що 8 березня потрібно скасувати. Навіщо? Я вважаю, що його відміняти не треба. Навпаки, давайте влаштуємо ще 2-3 жіночих свята. А ще краще – хай всі 365, а іноді і 366 днів у році будуть не жіночими або чоловічими, а попросту – людськими.

Обов’язкового кола жінок, яким треба дарувати квіти, у мене немає, але якщо в цей день з кимось зустрічаюся або йду в гості, тоді купую. При цьому вже давним-давно уникаю дарувати первоцвіти, що занесені до Червоної книги. Орієнтуюся на свій настрій, ось який квітка припаде до душі, такий і купую».

8 березня: Андрій Ковальський

Андрій Ковальський, «Факти. Спорт»

«Я – противник всіляких масових свят і покупки квітів на найближчому ринку. 8 березня я дарую квіти тільки своїй коханій (мама живе не в Києві, і вручити квіти їй в цей день не виходить). При цьому вважаю, що дарувати оберемками не потрібно. Неважливо, скільки коштує букет, нехай він навіть виглядає скромно, але буде незвичайним. Вже багато років я довіряю їх складання професійному флористу. Адже коли даруєш квіти, мають значення дуже багато нюансів: не тільки вік і стать того, кому даруєш, а й привід. Що це – знак уваги для коханої? Офіційний букет колезі? Або просто дружній жест? А взагалі все залежить від ступеня відносин з вашою коханою. Якщо вона вже давно чекає від вас колечко, тоді 8 Березня – прекрасний привід здійснити її мрію!».

Канал ICTV вітає зі святом весни та жіночої краси!

06.03.2015 15:41
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору