27.01.2015 17:25
Поділитися

Куди зник «Батальйон 14». «Україна. Код унікальності»

0

У продовженні пізнавальної програми «Україна. Код унікальності» глядачі дізнаються, що сталося з екстрасенсами радянського проекту «сітка», та чому Володимир Путін почав залучати до лав російської армії людей з над можливостями.

Засекречений і оповитий таємницями «Батальйон 14»: надлюди, які володіють надзвичайними здібностями, яких відібрали з різних куточків Радянського Союзу з однією метою – протистояти найпрогресивнішим шпигунам американської розвідки. Однак «холодна війна» скінчилася, 1989-го року СРСР вивів свої війська з Афганістану, і батальйон екстрасенсів виявився непотрібним, навіть небезпечним для радянських генералів.

Сьогодні українські члени «Батальйону-14» вимушені переховуватися, а не воювати на Донбасі. В цей же час президент Росії Володимир Путін на державному рівні реанімує проект «сітка», залучаючи до російської армії провідних біоенергетиків.

Що сталося з українськими екстрасенсами-розвідниками, та як бойовики залучають екстрасенсів до війни на Сході України – дивіться вже завтра у проекті «Україна. Код унікальності» о 20:10 на ICTV!

27.01.2015 17:25
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору