01.12.2014 17:31
Поділитися

Телеведучий ICTV Олександр Ільїних написав нову пісню!

0

Для Олександра Ільїних це вже не перша пісня, яку він присвячує подіям в нашій країні. Його попередня робота «Схід-Захід/Восток-Запад», про любов хлопця і дівчини зі сходу і заходу України, з’явилася в середині літа і викликала великий суспільний резонанс. І ось нова соціальна композиція.

Ільїних 1

Правда, на відміну від попередньої, у якій Олександр виступив ще й виконавцем чоловічої партії, в «Іншій країні» він – автор музики і слів. А ось записали пісню близькі друзі ведучого: українська співачка Еріка і музичний продюсер Сергій Кузін.

Як зізнається Олександр, перші начерки нової пісні з’явилися у нього ще в часи Майдану, коли після прийняття скандальних законів від 16 січня він вийшов на вулицю Грушевського.

— Ще не було смертей, але вже було зрозуміло, що погасити народне повстання у влади не вийде. Тоді в моїй голові і виникли слова «інша країна» і мелодія, — згадує Олександр історію створення пісні.

Трагічні події, які відбулися після того, а також робота над проектом «Інсайдер» на ICTV, в якому Ільїних виступив у ролі ведучого, на кілька місяців відвернули Олександра від творчості.

— А потім одного разу я взяв у руки гітару і за одну ніч написав усі слова і музику, — розповідає Олександр.

Ільїних 2

Спочатку «Інша країна» була повністю російськомовною, рядки на українській мові з’явилися у пісні за проханням Сергія Кузіна.

— У процесі підготовки у нас склалося відчуття, що у пісні є щось недоговорене. І тоді Сергій попросив мене дописати кілька нових партій українською мовою. Так в ній з’явилися рядки «Моя країна», «Ти в моїм серці навіки» та інші, які чудово вписалися в загальний контекст і об’єднали всю композицію, — зізнається Ільїних.

На думку творців пісні, «Інша країна» – це музичне втілення сили, волі і віри в майбутнє кожного українця, який живе тут і зараз. Це стирання кордонів не тільки в музиці, а й у свідомості. Це спільний гімн Свободі від різних, але єдиних у своїх переконаннях, творчих людей.

У записі треку брали участь продюсер і саундпродюсер UMMG Producing Company Сергій Кузін і Геннадій Пугачов, а також мультиінструменталіст Микита Рубченко, відомий своєю рок-інтерпретацією гімну України.

Щоб послухати нову пісню Олександра Ільїних, натисніть «play»:

01.12.2014 17:31
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору