15.11.2014 11:30
Поділитися

Журналісти ICTV потрапили під обстріл під Авдіївкою

0

Щоб якнайповніше показати глядачам те, що зараз відбувається на Сході країни, журналісти ICTV нерідко ризикують власним здоров’ям та навіть життям. Днями в Авдіївці знімальна група програми «Факти» потрапила під обстріл.

– Це сталось просто посеред житлових кварталів міста, – розповідає кореспондент програми Володимир Михайлов. – Навколо нас було багато людей, серед них і літні бабусі, і маленькі діти. Бойовики почали стріляти, прилетіло кілька мін, вони лягали буквально в 10-15 метрах від нас. Люди почали розбігатись. Поряд зі мною була жінка з зовсім маленькою, півторарічною дитиною. Вони стукали в сусідній будинок, просили, щоб їх пустили в підвал. Коли забігли туди, жінка почала ридати. Її просили не лякати дитину, бо вона ж навіть не зрозуміла, що відбувається… Звичайно, бачити таке дуже важко.

За словами Володимира, в подібні ситуації знімальна група потрапляла вже не раз. Та журналісти все одно їдуть працювати в гарячі точки АТО. Тим більше, що сам Володимир Михайлов родом із Донецька.

– Я не женуся за гарячими кадрами. Просто хочу на власні очі побачити і зрозуміти те, що насправді відбувається на моїй Батьківщині, – каже журналіст.

 

 

15.11.2014 11:30
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору