18.07.2014 12:23
Поділитися

Новини починаються з фактів

0

 

 

У першому півріччі 2014 інформаційна програма «Факти» на ICTV – лідер зростання долі щоденних вечірніх (екстрапраймових, з 18:00 до 24:00) новин серед топ-шістки телеканалів. Зріст долі в основному показі становить 27,6% за комерційною аудиторією 18-54*.

Це відбувається на тлі загального зростання інформаційного насичення телеканалів: у першому півріччі 2014 обсяги добового новинного мовлення каналів великої шістки зросли на 38% у хронометражі у порівнянні з першим півріччям 2013.

 

Зростання долі вечірніх новин

Ольга Тарасова, маркетолог StarLightMedia: «З розвитком подій в Україні показники новинних програм частково залежали від довіри глядачів ‘’своїм’’ новинам (зокрема цільова аудиторія ICTV –  ‘’чоловіки 25-45’’ почала дивитись ‘’Факти’’ лише на 8,5% більше, через те, що і до цього була лояльна до них), частково – від глядацької потреби ‘’верифікувати’’ інформацію, отриману з інших джерел. Секрет зростання популярності ‘’Фактів’’ – в майстерності зібрати обидві категорії на вечірні новини, що відкривають новинний прайм топ-каналів».

Зростання долі інформаційних програм

Зростання програми «Факти тижня з Оксаною Соколовою» на 23,9% за комерційною цільовою і зростання на 40,5% частки «Свободи слова» на тлі незначного приросту та, навіть, падіння показників основних інформаційних випусків інших загальнонаціональних каналів підтверджує, що якісне інформаційне мовлення залишається потужною складовою й визначальною силою телеканалу ICTV.

Нагадаємо, що ICTV – перший в Україні недержавний загальнонаціональний канал. Перевагу каналові віддають молоді чоловіки. Серед ядра аудиторії каналу (чоловіки віком 25-45 років у містах 50+) частка ICTV за перше півріччя 2014 року склала 10,8%.

___________

Дані піплометричної панелі Nielsen. Належать ІТК. Дані розраховані за 1.01.2014-1.07.2014 для вибірок: індивіди, що проживають в містах з населенням 50 тис. мешканців і більше, вік яких вказаний у тексті у кожному конкретному випадку наведення даних. Дані надані по показнику Shr%. Детальніше по показникам у глосарії ТВ панелі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.07.2014 12:23
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: