1 квітня: як ведучі ICTV розігрували друзів і самі велися на розіграші

0

З нагоди 1 квітня ведучі ICTV розповіли, як в різні роки розігрували своїх друзів і самі ставали об’єктами розіграшів.

В’ячеслав Цимбалюк, «Факти. Спорт»

Одного разу в школі ми маркерами на водній основі розмалювали шкільні формені піджаки однокласників, «прикрасивши» їх номерами і прізвищами тодішніх футболістів «Динамо». На одному з уроків в клас зайшов директор, і всі встали. Спереду на піджаках все було в порядку, а от із задніх парт відкривавалось таке видовище: у класі стояли чотири Шевченко № 10, три Реброва № 11, два Ващука № 5 і один Шовковський № 1… Як тільки директор вийшов, клас вибухнув реготом! Одяг, до речі, не постраждав – після розіграшу ми розповіли однокласникам, що маркер прекрасно відчищається вологою ганчіркою.

первое апреля

Віталій Ковач, «Дістало!»

Колись я на 1 квітня приніс шеф-редактору на вичитку повністю вигаданий сюжет. Там була історія про сільське подвір’я та його мешканців. Півень, Кролик, пес Бровко, кіт Васька, корова Майка розповідали про своїх господарів. Шеф-редактор зазвичай читає текст і розшифровки синхронів, і якщо там все логічно, то може не звернути уваги на героя. Каже мені, мовляв, хороший сюжет, ставимо у випуск. Питаю: «А ти мені кота Ваську начитаєш?». Пауза. Шеф-редактор секунд 15 дивиться то на мене, то в текст… У підсумку в мене полетіла купа паперу зі столу. Потім ще тиждень, проходячи повз редакторської, я нявчав, а в мою сторону кожного разу летіли папірці, ручки і слова: «Я тобі помщуся!»

Андрій Куликов, «Свобода слова»

Під час моєї роботи у виданні News from Ukraine я одного разу отримав дуже відповідальне завдання – підготувати інтерв’ю з першим секретарем ЦК ЛКСМУ. Я довго намагався його організувати, дзвонив, писав листи, але це ніяк не вдавалося. У редакції всі про це знали. І от якось знаходжу я у себе на столі записку: «Передзвонити в ЛКСМУ товаришеві Поросятенко». Набираю номер, мені відповідають щось на кшталт «Ідеологічний відділ». Прошу покликати товариша Поросятенко. Тут один мій співробітник починає сміятися і залазить під стіл. А я, нічого не розуміючи, продовжую бесіду і знову прошу покликати товариша Поросятенка… Сміх ще голосніше, але я продовжую розмову і чую від співрозмовника: «Ви що, знущаєтесь?». Ось так мене розіграли.

первое апреля

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

01.04.2014 15:28
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: