12.11.2013 16:30
Поділитися

Олена Фроляк: «Зміни в країні починаються з кожного із нас»

0

 

 

Днями в Києві відбулася зустріч Жіночого Клубу Європейської Бізнес Асоціації, під час якої її учасниці познайомилися з Оленою Фроляк – керівником інформаційної служби каналу ICTV, ведучою програми «Факти».

Всі присутні на зустрічі (більше 70 жінок – бізнес-леді в найрізноманітніших галузях, від банківської до сфери страхування та охорони здоров’я) отримали великий заряд енергії, натхнення та оптимізму. Гостей чекали цікаві історії з професійного й особистого життя Олени Фроляк, а також цінні поради від відомої телеведучої. Олена розповіла, як телебачення змінило її життя, як зараз вона і команда професійних журналістів каналу ICTV намагаються міняти соціум.

Олена Фроляк на зустрічі Жіночого Клубу Європейської Бізнес Асоціації

− Зміни в країні починаються з кожного з нас, − впевнена Олена Фроляк. − Можливо все, головне − вірити в це і добре робити свою справу.

Олена розповіла про деякі особливості роботи на телебаченні.

− Журналісти − народ творчий і непростий, тому, крім суворості і похвали, тут потрібні й інші важелі. У кожного вони свої, − переконана телеведуча. − Я буваю різною, але всі свої якості вмикаю в «потрібний» момент.

Олена Фроляк на зустрічі Жіночого Клубу Європейської Бізнес Асоціації

Найбільше жінок цікавило, як же Олені Фроляк вдається поєднувати роботу і сім’ю.

 − Я за розумний баланс у всьому, − зізналася ведуча. − Звісно, телебачення забирає дуже багато часу і сил. Я з великою повагою ставлюся до жінок, які знаходять можливість займатися і роботою, і дітьми, і домом, і собою. Тих, хто просто веде домашнє господарство, я теж розумію – у мене багато таких подруг. Але особисто мені так жити нудно.

 

Олена Фроляк на зустрічі Жіночого Клубу Європейської Бізнес Асоціації

 

12.11.2013 16:30
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору