Пророк чи шарлатан?.. Неймовірна історія Вольфа Мессінга на ICTV!

0 - 0

 

 

Він пережив двох диктаторів і став чи не найзагадковішим фокусником ХХ століття, дивним провісником, чиї пророцтва незмінно збувалися. Дивіться всі серії драматичного серіалу «Месcінг: той, хто бачив крізь час» − вже 11 травня на ICTV!

Персона Вольфа Григоровича Мессінга покрита таємницями. Офіційно він вважався гіпнотизером і фокусником, експериментатором і піддослідним, а неофіційно був астрологом самого Сталіна. Ця людина не просто могла бачити з закритими очима. Він міг передбачати майбутнє, читати думки людей і керувати ними.

Мессінг зберігав таємниці, які ні з ким було розділити і які померли разом із ним. Але найбільшою таємницею виявився він сам − геній і шарлатан Вольф Мессінг.

 

Неймовірна історія Вольфа Мессінга на ICTV

Історична драма «Мессінг: той, хто бачив крізь час» − екранізація історії життя видатної людини у вельми неоднозначний період. Картина заснована на мемуарах самого Мессінга, документах з архівів, спогадах людей, які особисто знали гіпнотизера – і претендує на достовірне відтворення його складної біографії.

 

Роль легендарного провидця була під силу лише людині величезного досвіду. Взятися за втілення образу Вольфа Мессінга виявилося під силу Євгенію Князєву, ректору Московського театрального інституту імені Щукіна.

− Ми хочемо, щоб вийшло кіно про дивовижну людину Вольфа Мессінга, у якого є такі неймовірні здібності,− розповідає Євген Князєв. − Якщо нам, всій знімальній групі і мені у тому числі, ці здібності вдасться передати так, щоб вони були «прочитані», і глядачі в них повірили, то своє завдання я вважаю виконаним.

Неймовірна історія Вольфа Мессінга на ICTV

За словами режисера фільму Володимира Краснопольського, передати дух епохи було досить складно. Інтер’єрні зйомки проходили в Олександрівському саду московського Кремля, на стадіоні «Динамо», на річковому вокзалі. Географія зйомок навіть вийшла за межі Росії – творці картини побували у Польщі, Чехії, Німеччині та Білорусі.

 

− Працюючи над серіалом, ми пересвідчилися, що містика таки існує,− зізнається Володимир Краснопольський. − Скажу більше: вона трагічно позначилася навіть на зйомках нашої картини, під час яких загинув виконавець ролі молодого Мессінга…

Дивіться всі серії телевізійного фільму «Мессінг: той, хто бачив крізь час» 11 травня з 14:55 на каналі ICTV!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.05.2013 09:15
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: