Video: Міна для ОБСЄ: нахабна брехня ЛДНР про теракт – Антизомбі, 28.04.17

Давно помічено, що найкраще кремлівські пропагандисти з'являються після масштабних злетів. Пам'ятайте спійманих в Україні російських вояків, які тут же опинилися заблукали акторами львівського театру? Чому так трапляється? Справа в тому, що в Кремлі виховали стільки вірних холопів, готових відмазувати батьківщину, що в разі відсутності чітких методичок, хлопці просто не можуть домовитися, щоб брехати однаково. За версією російських ЗМІ, підрив машини ОБСЄ в Донбасі - провокація, вчинена, щоб зірвати врегулювання конфлікту. Про це навіть повідомили в МЗС-е Росії. Дивіться в свіжому випуску «Антизомбі» від 28.04.2017!

Міна для ОБСЄ: нахабна брехня ЛДНР про теракт – Антизомбі, 28.04.17

0 - 0 Комментировать

Давно помічено, що найкраще кремлівські пропагандисти з’являються після масштабних злетів. Пам’ятайте спійманих в Україні російських вояків, які тут же опинилися заблукали акторами львівського театру?

Чому так трапляється? Справа в тому, що в Кремлі виховали стільки вірних холопів, готових відмазувати батьківщину, що в разі відсутності чітких методичок, хлопці просто не можуть домовитися, щоб брехати однаково.

За версією російських ЗМІ, підрив машини ОБСЄ в Донбасі – провокація, вчинена, щоб зірвати врегулювання конфлікту. Про це навіть повідомили в МЗС-е Росії. Дивіться в свіжому випуску «Антизомбі» від 28.04.2017!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.04.2017

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: