Video: Теракт в Манчестері: цинічна реакція Росії — Антизомбі, 26.05.2017

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова розповіла, що у росіян в генетичному коді записано тотальне несприйняття війни. То ж, як бачимо, такий антивоєнний імунітет на практиці означає введення військ до Польщі, Радянсько-фінська війна, Афганістан, Чечня, і далі за списком. А Дмитро Кисельов «підтверджує» цю теорію, заявляючи, що Росія може перетворити США в радіоактивний попіл. Теракт в Манчестері — це урок британцям за відмову співпрацювати з Росією? Про цинічну реакцію росіян дивіться в сюжеті нового випуску програми «Антизомбі» від 26.05.2017!

Теракт в Манчестері: цинічна реакція Росії — Антизомбі, 26.05.2017

0 Комментировать

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова розповіла, що у росіян в генетичному коді записано тотальне несприйняття війни. То ж, як бачимо, такий антивоєнний імунітет на практиці означає введення військ до Польщі, Радянсько-фінська війна, Афганістан, Чечня, і далі за списком. А Дмитро Кисельов «підтверджує» цю теорію, заявляючи, що Росія може перетворити США в радіоактивний попіл.

Теракт в Манчестері — це урок британцям за відмову співпрацювати з Росією? Про цинічну реакцію росіян дивіться в сюжеті нового випуску програми «Антизомбі» від 26.05.2017!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

26.05.2017 21:30

Ведущие канала

  Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

 • Саня Семенихин:

  😀 😀 (y)


 • Зарегистрируйтесь

  Войти использывая ваши данные

  Забыли пароль?

  Востановление пароля

  Войти через соц. сеть

  ВВЕРХ
  Вверх

   Повідомити про помилку

   Текст, який буде надіслано нашим редакторам: