Video: Добровольці: документальний фільм про війну

Захисникам за велінням серця присвячується! Вони не змогли байдуже дивитися на криваві рани України, не лишилися осторонь, коли український Схід накрив морок. Історія про тих, хто став символом війни за незалежність. Захисникам за велінням серця присвячується спецпроект «Добровольці». Що змусило героїв добровільно піти на війну? Які випробування пройшли воїни? Як збираються повертатися до звичного життя ті, хто на власні очі побачив пекло війни? Інтерв’ю з героями війни, зізнання колишніх полонених, особисті відео, від яких холоне кров, спогади про жорстокі звірства та невідомі подвиги — усе це у документальному фільмі виробництва каналу ICTV «Добровольці».

Добровольці: документальний фільм про війну

0 Комментировать

Захисникам за велінням серця присвячується!

Вони не змогли байдуже дивитися на криваві рани України, не лишилися осторонь, коли український Схід накрив морок. Історія про тих, хто став символом війни за незалежність. Захисникам за велінням серця присвячується спецпроект «Добровольці».
Що змусило героїв добровільно піти на війну? Які випробування пройшли воїни? Як збираються повертатися до звичного життя ті, хто на власні очі побачив пекло війни? Інтерв’ю з героями війни, зізнання колишніх полонених, особисті відео, від яких холоне кров, спогади про жорстокі звірства та невідомі подвиги — усе це у документальному фільмі виробництва каналу ICTV «Добровольці».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

24.08.2015 18:30

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: